Tymczasem Novak Djokovic zabrał swojego psa na Riwierę Francuską

No dobra, dziewczynę też.

Djoković zabrał psa na Riwierę Francuską No dobra, dziewczynę też Djoković opublikował na Twitterze fotki z wakacji, które dawały nadzieję, że spędza je tylko ze swoim psem. Niestety, inne aparaty uchwyciły też jego dziewczynę A twitterowe zdjęcia samego zainteresowanego z wakacji z Saint Tropez wyglądały tak obiecująco. Wynikało z nich, że tenisista czas spędzony na plaży dzieli między zabawy z psem o uroczym imieniu Pierre, a latawcem. Niestety, na miejscu były też inne aparaty, które uchwyciły bezlitośnie obecność dziewczyny Novaka - Jeleny - z jej idealnym ciałem i bikini. Z którą Djoko oddawał się nauce pływania. Jeśli chcecie się jeszcze pokatować widokiem szczęśliwej pary pluskającej się w błękitnej tafli, poszukajcie w internecie. My idziemy napompować sobie basen.

A twitterowe zdjęcia samego zainteresowanego z wakacji z Saint Tropez wyglądały tak obiecująco. Wynikało z nich, że tenisista czas spędzony na plaży dzieli między zabawy z psem o uroczym imieniu Pierre, a latawcem:

Niestety na miejscu były też inne aparaty, które uchwyciły bezlitośnie obecność dziewczyny Novaka, Jeleny, z jej idealnym ciałem i bikini. Z którą Djoko oddawał się nauce pływania:

Oraz przybieraniu pozycji, skomentowania których odmawiamy:

Jeśli chcecie się jeszcze pokatować widokiem szczęśliwej pary pluskającej się w błękitnej tafli zajrzyjcie tutaj. My, dziękując za cynk katie123 i RealMrsDjokovic, idziemy napompować sobie basen. Watch us.