Wesołe jest życie Pani Wentowej

Nie dość, że jest Panią Wentową, to jeszcze ma na co dzień takie widoki.

Wesołe życie Pani Wentowej Wicemistrzowie Polski trenują pod okiem Pani Wentowej... Pani Wentowa ma na co dzień piękne widoki: jest trenerką fitness w kieleckim klubie "Symetris", gdzie ćwiczą nasze reprezentacyjne ciacha. Tak się składa, że małżonka trenera kadry i Vive Tragi Kielce, Iwona Wenta jest trenerką fitness w tamtejszym klubie "Symetris". Tam właśnie, na zajęciach wydolnościowo-siłowych zebrali się niedawno wicemistrzowie Polski, którzy właśnie wznowili treningi po wakacyjnej przerwie. Wśród nich nie zabrakło oczywiście nowych zawodników Kielc. M-hm.

Tak się składa, że małżonka trenera kadry i Vive Tragi Kielce, Iwona Wenta jest trenerką fitness w tamtejszym klubie "Symetris". Tam właśnie, na zajęciach wydolnościowo-siłowych zebrali się wicemistrzowie Polski, którzy właśnie wznowili treningi po wakacyjnej przerwie. Wśród nich nie zabrakło oczywiście nowych zawodników Kielc:

Sławomir Szmal i Grzegorz Tkaczyk

M-hm. No to chyba nie trzeba Was jakoś szczególnie długo zachęcać do obejrzenia materiału wideo ze spotkania szczypiornistów z drugą połówką państwa Wentów?

A gdyby ciągle było Wam mało (tudzież zrobiło się za gorąco) możecie obejrzeć również relację z pierwszego treningu zespołu - leśnej przebieżki w deszczu:

Bartłomiej Tomczak

Dzień dobry!

Wszystkie wykorzystane w artykule materiały pochodzą z oficjalnej strony Vive Targi Kielce, a za ich zalinkowanie dziękujemy santarve oraz mośkowi1995.