Widzicie, mówiłyśmy, że warto oglądać letnie GP w skokach narciarskich

Mamy nadzieję, że w środę w Szczyrku również poleje się z nieba żar.

Letni skoczkowie Warto oglądać letnie GP w skokach narciarskich Mamy nadzieję, że w Szczyrku (letnie GP w skokach) z nieba poleje się żar - to sprzyja pozbywaniu się niepotrzebnych warstw ubrań naszych skoczków. W Szczyrku odbędą się kolejne zawody cyklu, ale zostańmy na razie przy niedzielnym konkursie w Wiśle. Ostatnia nadzieja białych Polaków, Kamil Stoch, wakacyjną rywalizację zaczął spokojnie, od 9. miejsca. Warto zauważyć i docenić dobre, 12. miejsce Macieja Kota, zwłaszcza, że zdobył je świetnym drugim skokiem, który wywindował go na tę pozycję po 21. - zajmowanej po pierwszej serii. Prawdziwego skoku, tyle, że na podium, dokonali z kolei Thomas Morgenstern i Gregor Schlierenzauer (kolejno 8. i 7. po pierwszej serii). W czołowej trójce zawodów przedzielił ich Paweł Karelin. Letnie konkursy też mają swój klimat, nie mówcie, że nie. Jeśli chcecie zobaczyć trenerów w krótkich spodenkach, relaksującego się Kamila Stocha, Schlieriego grającego w piłkę, Toma Hilde w ćwiczeniach rozciągających czy wreszcie dekorację zwycięzców, zajrzyjcie koniecznie na skijumping.pl, gdzie znajdziecie obszerną fotorelację z zawodów.

Tam właśnie odbędą się kolejne zawody cyklu, ale zostańmy na razie przy niedzielnym konkursie w Wiśle. Ostatnia nadzieja białych Polaków, Kamil Stoch, wakacyjną rywalizacje zaczął spokojnie, od 9. miejsca. Warto zauważyć i docenić dobre, 12, miejsce Macieja Kota, zwłaszcza, że zdobył je świetnym drugim skokiem, który wywindował go na tę pozycję po 21. zajmowanej po pierwszej serii.

Prawdziwego skoku, tyle, że na podium, dokonali z kolei Thomas Morgenstern i Gregor Schlierenzauer (kolejno 8. i 7. po pierwszej serii). W czołowej trójce zawodów przedzielił ich Paweł Karelin. A uradowany Morgi po zwycięstwie prezentował się tak:

Letnie konkursy też mają swój klimat, nie mówcie, że nie. Jeśli chcecie zobaczyć trenerów w krótkich spodenkach, relaksującego się Kamila Stocha, Schlieriego grającego w piłkę, Toma Hilde w ćwiczeniach rozciągających czy wreszcie dekorację zwycięzców, zajrzyjcie koniecznie na skijumping.pl, gdzie znajdziecie obszerną fotorelację z zawodów.

P.S. Fryzura Gregora na zdjęcia głównym nie dawała nam spokoju. Początkowo wydawało nam się, że to efekt pokaskowego spłaszczenia, ale teraz już nie mamy wątpliwości: Schlierenzauer ściął włosy!

WISLA   16.07.2011 SKOKI NARCIARSKIE - LETNIA GRAND PRIX - TRENING KWALIFIKACJA N/Z  GREGOR SCHLIERENZAUER FOTO JERZY KLESZCZ / NEWSPIX.PL

Jak się Wam podoba?