Już miałyśmy pisać, że Nicole Scherzinger jest o krok bliżej zostania panią Hamilton...

Gdy wtem, newsa zepsuła nam sama zainteresowana.

Pani Hamilton? Już miałyśmy pisać, że Nicole Scherzinger jest o krok bliżej zostania panią Hamilton... Już miałyśmy pisać, że Scherzinger jest o krok bliżej zostania panią Hamilton, gdy newsa zepsuła nam sama zainteresowana: "Przykro mi, muszę Was rozczarować". Wczoraj światowe media obiegła informacja, jakoby para była po zaręczynach. Szczerze mówiąc, myślałyśmy, że taki stan ma już miejsce od dawna, zmyliły nas najpewniej wspomnienia tych wszystkich opowieści o dzieciach, datach, weselach, już jej niosą suknię z welonem etc. Opowieści te, co prawda, ucichły od czasu dłuższego rozstania, które para zaliczyła po drodze (hmmm, to chyba nie jest przypadkowe), ale kiedy tata piosenkarki zaczął się rozwodzić nad tym, jakim wspaniałym zięciem będzie Lewis, jakoś szczególnie się nie zdziwiłyśmy. A i tak wszystko to na darmo, bo sprawa jest już nieaktualna. Nicole napisała dziś na swoim Twitterze co następuje: - Lewis i ja obudziliśmy się dziś rano i przeczytaliśmy, że jesteśmy zaręczeni! Przykro mi, że muszę Was wszystkich rozczarować, ale to nieprawda.

Wczoraj światowe media obiegła informacja jakoby para była po zaręczynach. Szczerze mówiąc, myślałyśmy, że taki stan ma już miejsce od dawna, zmyliły nas najpewniej wspomnienie tych wszystkich opowieści o dzieciach, datach, weselach, już jej nieśli suknie z welonem etc. Opowieści te, co prawda, ucichły od czasu dłuższego rozstania jakie para zaliczyła po drodze (hmmm, to chyba nie jest przypadkowe), ale kiedy kiedy tata piosenkarki zaczął się rozwodzić nad tym, jakim wspaniałym zięciem będzie Lewis, jakoś szczególnie się nie zdziwiłyśmy. (No dobra, ziewnęłyśmy nawet połową ust).

A i tak wszystko to na darmo, bo sprawa jest już nieaktualna. Nicole napisała dziś na swoim twitterze co następuje:

Lewis i ja obudziliśmy się dziś rano i przeczytaliśmy, że jesteśmy zaręczeni! Przykro mi, że muszę Was wszystkich rozczarować, ale to nieprawda.

Znamy co najmniej jedną osobę, która będzie rozczarowana brakiem rychłego wesela.