Polska - Argentyna, mecz o brąz LŚ: relacja NA ŻYWO!!!

It's time!

ODŚWIEŻ RELACJĘ

(KONIEC Jest i Perflekt)

KONIEC Szkoda nam trochę biedactw z Argentyny. Mieli świetny turniej i akurat najsłabszy mecz przydarzył im się w tym najważniejszym spotkaniu. (Zibiiiii przykuśtykał!) Polacy za to w pełni stanęli na wysokości zadania, grali dobrze, pewnie i dostarczyli nam mnóstwo radości. Grubas mruczy, redaktorka robi sobie drinka. Przed nami jeszcze pojedynek finałowy, natenczas już się żegnamy. Dzię-ku-je-my!

18:45 Aut! Mamy medal!

18:44 Wodzirej jedzie po bandzie i wyciąga Pieśń o małym rycerzu . Argentyna jeszcze walczy, ale to my mamy kolejnego meczbola.

18:43 : Blok! Piłka meczowa na wagę brązowego medalu Ligi Światowej!

18:42 Rumor pod siatką. Sędzia dopatruje się błędu u naszych, którego nie było. Polacy odpowiadają najlepiej jak można było - skuteczną akcją. Jeszcze dwa!

18:41 Ratują nas ręce, które blokują Cichego Pita. Jeszcze trzy!

18:38 Michałowi Kubiakowi musiał gdzieś mignąć Zibi w trybunach, bo posyła piłkę w aut. Argentyńczyk też chciał popatrzyć na Zbyszka, odwrócił głowę i wpadł w siatkę. Kuba pozazdrościł Kurkowi zagrywki, ten się zdekoncentrował i uderzył w aut. Nasza przewaga topnieje, trener Anastasi bierze czas. 21:20.

18:34 Tymczasem Bartek Kurek kontynuuje sianie zniszczenia zagrywką. Dokładamy blok i prowadzimy już 18:15. Coś nam się nie widzi więcej setów w tym spotkaniu.

18:33 Nie pytamy 'co tam', bo widzimy, że dobrze. Dwa ataki na dzień dobry i na drugą przerwę techniczną to my schodzimy z punktem przewagi.

18:32 Cześć Michał!

18:30 Łukasz Żygadło kiwa, ale dla zachowania równowagi wpada w siatkę w następnej akcji. Bilans wypada na plus: rywale mają problemy z przyjęciem jego zagrywki. Kuba dokłada punkt w ataku i już tylko oczko straty.

1 8:28 Jedna z dłuższych wymian spotkania kończy się blokiem na Kubie Jaroszu. Argentyna ma już trzy punkty przewagi.

18:25 Kuba Jarosz dwukrotnie skutecznie z ataku, rywale mylą się już jednak coraz rzadziej. Przysłowiowe punkt za punkt, a na tablicy wyników 10:10.

18:21 Hola, hola! Ile tam tych odbić. W siatę wpadać za karę. No. Ale po naszej stronie też zdarzają się błędy. Przekraczająca linię środkową stopa Kurasia daje Argentynie szósty punkt. Blok na Ruciaku siódmy. As serwisowy ósmy. Argentyna po raz pierwszy od stuleci na prowadzeniu (8:7).

18:19 Łukasz Żygadło też sobie kiwnie, a co! 5:3.

18:17 Rozpoczynamy (oby ostatniego) seta. Perreyra sprawdza czy nie ma babci z Ciechanowa. 3:2.

18:11 To my tu oglądamy panią wyciągającą kabanosa z lodówki, a na Polsacie Sport nogi Kuby Jarosza w super ultra zwolnieniu! Kto żyw chwyta za pilota!

18:09 Zgodzicie się z moonlight_002 ?

"Chociaż mogłoby być więcej setów żeby sobie jeszcze popatrzyć na te ciacha to jednak wolę 3:0:)"

18:04 Tak jak w secie pierwszym i tę odsłonę udanym atakiem kończy Kuba Jarosz. 25:23 i 2:0 w meczu. Zasłużyłaś na Kitiketa kicia! Do kuchni.

18:03 Argentyńczycy chyba nie chcą nam dziś zrobić krzywdy. Piłka w aucie, mamy piłkę setową.

18: 02 Ajajaj. Nasi zderzyli się ze sobą w obronie. 22:22.

17:59 Bartek Kurek zatrzymuje Conte pojedynczym blokiem. Ładniejszej akcji w Gdańsku nie zobaczycie. 21:19.

17:58 Cichy Pit zaskakuje zagrywką, jego partner ze środka kończy piłkę oddaną za darmo. Znowu mamy dwa punkty przewagi.

17:56 I tak to się właśnie kończy. Argentyna doprowadza do wyrównania. Tak łatwo nam w tym secie nie pójdzie.

17:55 Nie pomagacie. Rasp pisze:

"ta reprezentacja Argentyny to jakaś masowa fabryka ciach normalnie:d"

True story.

17:53 Czujemy Hit the road Jacka w powietrzu, na drugiej przerwie technicznej nasze prowadzenie wzrasta do czterech punktów.

17:51 Ale spokojnie, proszę się wstrzymywać z wyciąganiem płyty Perfectu panie wodzireju. Odzyskujemy trzy punkty przewagi.

17:49 Kara spada na nas od razu. Przewaga Polaków topnieje do jednego punktu. 11:10.

17:47 Uriarte, no przecież! Wiedziałyśmy, że o kimś zapomniałyśmy w przedmeczowej wyliczance. Nadrabiamy: Nicholas Uriarte jest piękny.

embed

17:46 Tak dobrze grającego Kubę Jarosza nie widziałyśmy już dawno. Atak za atakiem a teraz jeszcze skuteczna zagrywka. Jarosz FTW!

17:43 Bartkowi Kurkowi już się chyba zaczęło trochę nudzić na boisku i serwuje popularną "paniene". Kubie Jaroszowi, tymczasem, ani w głowie zwalnianie ręki. Druga przerwa techniczna z naszym trzypunktowym prowadzeniem.

17:40 Perreira już po pierwszych przymiarkach biało-czerwonej koszulki. Prowadzimy 6:3.

17: 39 Pierwszy, jakże ważny błąd arbitrów w tym spotkaniu. Podobno pod siatką zaiskrzyło

17:38 Z rozmarzenia wyrywa nas skuteczna krótka i udana zagrywka Cichego Pita. Prowadzimy 2:1 w drugim secie.

17:36 Tak występował:

17: 34 Jak gramy dobrze i wygrywamy to embargo na zachwyty nad Argentyńczykami wygasa, prawda? No bo na przykład Facundo Conte wystąpił w ruchomym obrazku na stronie plusligi ...

17: 33 Kuba Jarosz nie będzie się cackał i kończy pierwszego seta skutecznym atakiem. Wygrywamy pewnie 25:18.

17:31 Hmm, Polacy mają dziwną tendencję do uderzania Łukasza Żygadło w głowę w przypływach radości. Bartosz Kurek postanowił nieco jej ulżyć i pierwszą piłkę setową zagrywa na aut. Ale mamy ich jeszcze kilka w zapasie.

17:29 Polacy grają dziś jakby każdemu zdjęto z pleców dwa worki cementu. Argentyńczycy dźwigają na barkach betoniarki. Kontrolujemy tego seta i tak już raczej zostanie do końca. To już 22:16.

17:26 Podobno nasze wskaźniki rozkładu nie są zbyt dobre, ale Bartek nic sobie z tego nie robi. 18:13. Już 19, Perreira jest dziś naszym ósmym zawodnikiem.

17:24 Bartek Kurek w siatkę, ale chwilę później popis ze środka strzelił znienacka Cichy Pit. Na drugiej przerwie technicznej mamy cztery punkty przewagi.

17:22 Cały czas punkt za punkt, Argentyna cała czas jakby trochę spięta. Na hali, póki co, nie zanosi się na Perfect.

17: 21 To nam kiwnął ten de Cecco łobuz. Ale spokojnie, ciągle utrzymujemy przewagę.

17:19 As serwisowy Michała Ruciaka daje nam trzypunktowe prowadzenie, a trenera rywala skłania do wzięcia czasu. 10:7.

17:17 Uwaga, to też będzie w kontekście sportowym: cudnej urody atak Conte. Akcja Jarosza również niczego sobie. Prowadzimy na pierwszej przerwie technicznej 8:6.

17:15 Argentyńczycy bawią się w Polaków i zaczynają od błędów własnych. 6:3.

17:12 Bartka Kurka punkt numer 1 w meczu. Oby zdobywał ich jak najwięcej, bo jest najczęściej punktującym zawodnikiem turnieju. Po plecach depcze mu Facu..ałł, cicho klawiaturo, to w kontekście sportowym.

17:11 Zaczynamy od udanej akcji Kubu Jarosza. A tak w ogóle to zapraszamy do komentowania. Jesteście z nami? (Kuba jest, zdobywa kolejny punkt, 2:1)

17:10 Dobra, koniec. Gramy.

17:07 Co Wy na to, żeby w przerwie po dwóch setach Polsat wyemitował hymn Argentyny w tych ich super zwolnionych powtórkach?

17:04 I jeszcze jedna refleksja przedmeczowa, o której postaramy się zapomnieć w trakcie pojedynku. Kurcze, Argentynie ten medal się należy. Za fazę interkontynentalną i postawę w turnieju finałowym. Oczywiście, będziemy mocno ściskać kciuki na Polaków, ale jeśli jest w Gdańsku jakakolwiek drużyna, z która porażka w meczu o brąz nie będzie boleć aż tak bardzo, to jest to właśnie Argentyna.

17:01 Luciano de Cecco jest piękny.

embed

Jeszcze ktoś?

16:59 Sebastian Sole jest piękny.

embed

16:57 Z tego samego powodu już teraz ustalmy fakty i miejmy to już za sobą. Facundo Conte jest piękny.

embed

16:54 By do minimum ograniczyć zachwyty nad Argentyńczykami w trakcie meczu i skupić się na kibicowaniu Polakom, wyposażyłyśmy klawiatury w elektrowstrząsy ze szczególnym uwzględnieniem liter F, A, C, U, N, D, O.

16:47 Z Argentyną już na tym turnieju się mierzyliśmy. W meczu decydującym o awansie do półfinału grająca pod ogromną presją Polska, wyszarpała zwycięstwo pewnej swojego miejsca w czwórce Argentynie. Presja ciążąca na Biało-czerwonych nie będzie dziś ani trochę mniejsza, za to naszemu rywalowi bez wątpienia będzie chciało się bardziej. Z hali Ergo Arena w Gdańsku ponownie witają Państwa ruby blue i jej kot. Przedstaw się Grubas . Miau.