Fabio Coentrao w Realu Madryt: ciacho czy nieciacho?

No nie, oczywiście, że nie jest tak, iż myślimy tylko o jednym, przecież zastanawiamy się też "wzmocnienie czy niewzmocnienie", "przepłacony czy nieprzepłacony", "polubi Kakę czy nie polubi", ale przecież nazwa naszego serwisu zobowiązuje do zadawania pytań właśnie takich, jak w tytule.
Fabio Coentrao w Realu Madryt Nowy nabytek Królewskich - wzmocnienie czy transferowy niewypał? Obrońca Benfiki Lizbona Fabio Coentrao kosztował Real Madryt 30 mln euro. Jest to pokaźna kwota, wziąwszy pod uwagę, iż Barcelona chce dać za Fabregasa 35 mln Portugalski obrońca Benfiki Lizbona Fabio Coentrao kosztował 30 milionów euro. Jest to dosyć pokaźna kwota, wziąwszy pod uwagę, iż Barcelona chce dać za Fabregasa 35 mln. Z drugiej jednak strony - cóż to jest dla Florentino Pereza... Z trzeciej strony - Fabio uchodzi za jednego z najlepszych lewych obrońców na świecie. No dobrze, ale na to, żeby przekonać się czy Fabio okaże się dla Królewskich wzmocnieniem czy transferowym niewypałem musimy czekać jeszcze długie tygodnie, natomiast to, czy jest ciachem możemy rozstrzygnąć już dziś. Fabio wyróżnia bardzo, bardzo niebanalna uroda, gra w reprezentacji Portugalii, piękne ramiona i fajni koledzy. Nie możemy jednak udawać, że nie zauważamy kontrowersyjnej fryzury - blond pasemka w wersji wysoko postawionej przywołują najgorsze koszmary szkolnych dyskotek z okresu wczesnego gimnazjum.

Ale dobrze, niech będzie, pretekst sportowy pojawi się również. A więc: przepłacony czy nie? Portugalski obrońca Benfiki Lizbona kosztował 30 milionów euro - to raczej niemało, wziąwszy pod uwagę, iż Barcelona chce dać za Fabregasa 35. Z drugiej jednak strony - cóż to jest dla Florentino Pereza - trzy paczki wacików i snickers... Z trzeciej strony - Fabio uchodzi za jednego z jeżeli nie najlepszych, to najbardziej perspektywicznych lewych obrońców na świecie, ale z czwartej - wiadomo, że Real ma tendencje do przepłacania...

No dobrze, ale na to, żeby się przekonać czy Fabio okaże się dla Królewskich wzmocnieniem czy transferowym niewypałem musimy czekać jeszcze długie tygodnie, natomiast to, czy jest ciachem możemy rozstrzygnąć już dziś. A zatem!

Bardzo, bardzo niebanalna uroda, gra w reprezentacji Portugalii, piękne ramiona i fajni koledzy...

FILE - In this May 26 2011 file picture Benfica's player Fabio Coentrao, right, talks with Real Madrid's Cristiano Ronaldo during a training session of Portugal's soccer team at the National Stadium in Oeiras, outside Lisbon. On Tuesday July 5 2011, Benfica announced that Spain's Real Madrid has payed euro 30 million for Coentrao. (AP Photo/Armando Franca, File)

Fabio Coentrao

...ale przecież nie możemy udawać, że nie zauważamy baaaaardzo kontrowersyjnej fryzury - blond pasemka w wersji wysoko postawionej przywołują najgorsze koszmary szkolnych dyskotek z okresu wczesnego gimnazjum, i oczyma wyobraźni widzimy już, że włosom takim musi towarzyszyć wpuszczona w dżinsy koszula i, o zgrozo, takie pantofle...

Benfica's player Fabio Coentrao warms up at the start of a training session of Portugal's soccer team Thursday, May 26 2011, at the National Stadium in Oeiras, outside Lisbon. Portugal will play Norway in an Euro2012 qualifying match June 4. According to news reports, Coentrao could be moving to Spain's Real Madrid this summer. (AP Photo/Armando Franca)

Poza tym, zdarza mu się robić dziwne miny - ale komuż się nie zdarza?...

Fabio Coentrao

Ale też podczas podpisywania kontraktu prezentował się bardzo przyzwoicie, co możecie zobaczyć na blogu Bobabasket. Same już nie wiemy jak to z nim jest. Ciacho czy nieciacho?