Przyjrzyjcie się temu chłopcu, już niedługo będzie o nim głośno (już teraz trochę jest)

A jeśli ten argument do Was nie przemawia, to po prostu dla tego, że jest przystojny.

Uwaga, o nim będzie niedługo głośno Daniel Ricciardo - nie dość, że przystojny, to jeszcze słodki F1. HRT ogłosił, że rezygnuje z usług Naraina Karthikeyana i już od najbliższego wyścigu na torze w Silverston zastąpi go 22-latek z Australii, Daniel Ricciardo Najsłabszy zespół w stawce F1, HRT, ogłosił w czwartek, że rezygnuje z usług Naraina Karthikeyana i już od najbliższego wyścigu na torze w Silverston zastąpi go 22-latek z Australii, Daniel Ricciardo. To nazwisko z pewnością musiało obić się już Wam o uszy, chociażby z tego powodu, że w ostatnim czasie pada w transmisji za każdym razem, gdy tylko na ekranie pojawi się bolid, kierowcy, czy cokolwiek związanego ze stajnią Toro Rosso. Tester zespołu, startujący równolegle w World Series by Renault, od początku sezonu robi za straszaka dla Jaime Alguersuari'ego i Sebastiana Buemi - dla jednego z nich miejsca w zespole w przyszłym sezonie zabraknie... Do końca roku będą mogli jednak nieco odetchnąć, bowiem Daniel przenosi się do innego garażu. A jeśli obawiacie się, że pół roku spędzone w HRT może wybić młodemu Australijczykowi Formułę 1 z głowy na zawsze, Franz Tost, właściciel Toro Rosso uspokaja i wyjaśnia myśl stojącą za tym ruchem. - Powinien poznać team, nauczyć się metod pracy i wszystkich torów. Musi nauczyć się jak pracować z inżynierami i dziennikarzami. To będzie dla niego znakomite przygotowanie do następnego sezonu w Toro Rosso - mówi. No dobrze, a co z poza-torowym aspektem? Jak dla nas, Daniel ma potencjał, choć raczej by zabłysnąć w kategorii takich kierowców jak Felipe Massa, Sergio Perez, Jereme d'Ambrosio, Bruno Senna czy też trochę Sebastian Vettel - "słodkich chłopców".

Patrzycie właśnie na przyszłego formułowego debiutanta. Najsłabszy zespół w stawce, HRT, ogłosił wczoraj, że rezygnuje z usług Naraina Karthikeyana i już od najbliższego wyścigu na torze w Silverston zastąpi go 22-latek z Australii, Daniel Ricciardo. To nazwisko z pewnością musiało obić się już Wam o uszy, chociażby z tego powodu, że w ostatnim czasie pada w transmisji za każdym razem, gdy tylko na ekranie pojawi się bolid, kierowcy, czy cokolwiek związanego ze stajnią Toro Rosso. Tester zespołu, startujący równolegle w World Series by Renault, od początku sezonu robi za straszaka dla Jaime Alguersuari'ego i Sebastiana Buemi, dla jednego z których, miejsca w zespole w przyszłym sezonie zabraknie.

Do końca roku będą mogli jednak nieco odetchnąć, bowiem Daniel przenosi się do innego garażu. A jeśli obawiacie się, że pół roku spędzone w HRT może wybić młodemu Australijczykowi Formułę 1 z głowy na zawsze, Franz Tost, właściciel Toro Rosso uspokaja i wyjaśnia myśl stojącą za tym ruchem.

- Powinien poznać team, nauczyć się metod pracy i wszystkich torów. Musi nauczyć się jak pracować z inżynierami i dziennikarzami. To będzie dla niego znakomite przygotowanie do następnego sezonu w Toro Rosso - mówi.

No dobrze, a co z poza-torowym aspektem? Jak dla nas, Daniel ma potencjał, choć raczej by zabłysnąć w kategorii takich kierowców jak Felipe Massa, Sergio Perez, Jereme d'Ambrosio, Bruno Senna czy też trochę Sebastian Vettel - "słodkich chłopców".

A by Wam ułatwić werdykt, przedstawiamy kierowcę w kilku podstawowych wydaniach.

1) Na grillu z Webbo:

2) Przy witrażu:

ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES - NOVEMBER 16:  Daniel Ricciardo of Australia and Red Bull Racing poses for a picture during the Young Driver Testing at the Yas Marina Circuit on November 16, 2010 in Abu Dhabi, United Arab Emirates.  (Photo by Andrew Hone/Andrew Hone/Getty Images)

3) Z groźna miną w bolidzie:

VALENCIA, SPAIN - JUNE 23:  Scuderia Toro Rosso reserve driver Daniel Ricciardo of Australia is seen during previews to the European Formula One Grand Prix at the Valencia Street Circuit on July 23, 2011, in Valencia, Spain.  (Photo by Peter Fox/Getty Images)

4) Z napojem:

VALENCIA, SPAIN - JUNE 23:  Scuderia Toro Rosso reserve driver Daniel Ricciardo of Australia is seen during previews to the European Formula One Grand Prix at the Valencia Street Circuit on July 23, 2011, in Valencia, Spain.  (Photo by Peter Fox/Getty Images)

5) w czapie Raikkonena:

6) W czapie Alguersuarie'ego:

7) Z Alguersuarim:

8) W balaklawie:

I co sądzicie?