A Zbyszek Bartman wyjawia tajemnicę swojej brody (w tle słodkich min Bartka Kurka)

I nie mówcie, że są to sprawy mniej istotne.

Wygląda na to, że nowy imidż Zbyszka nie tylko dla nas jest sprawą niezwykle zajmującą. Od pytania o wyraźny w ostatnim czasie zarost na twarzy siatkarza zaczął rozmowę z nim (no wiecie kto) Krzysztof Wanio. Materiał pojawił się wczoraj wśród innych perełek na stronie plusligi (być może już go zatem znacie), ale my w obliczu tylu wspaniałości nie mogłyśmy poprzestać na jednym tekście.

Ale dobrze, wróćmy do brody. Zbyszek wyjaśnia: "nie jest to żaden talizman, żaden zabieg stylistyczny, pokłóciłem się z maszynką." A później dodaje (żartuje?), że w Portoryko Krzysiek Ignaczak pożyczył od niego piankę do golenia i ją tam zostawił, a biedny Zibi nie ma czasu na zakup nowej. W późniejszej części nagrania zaczęły nas nieco rozpraszać nogi Brazylijczyków, ale to chyba tyle w sprawie brody. (Całość pod tym linkiem).

Takie są fakty, czas na opinie. Musimy przyznać, że o ile w trakcie transmisji z meczów zarost Zibiego wzbudzał naszą wątpliwość, to teraz, w rozmowie i zbliżeniu, podoba nam się zdecydowania bardziej. Chyba jesteśmy trochę na "Tak", a Wy?

***

Nie będziemy się już może rozdrabniać na kolejny tekst, ale nie da się ukryć, że na wiadomej stronie jest również wywiad z Bartkiem Kurkiem. W rolach głównych jego rozbrajająca mimika i bohater drugiego planu, złodziej pianek do golenia, Krzysztof Ignaczak. To do zobaczenia tutaj.