Na dobry początek dnia: państwo Beckham nie przestają być piękni

A Victoria nie przestaje być zachwycająco (i trochę zatrważająco) szczuplutka nawet w zaawansowanej ciąży.
Będzie nowe Beckhamiątko Państwo Beckham nie przestają być piękni. Victoria i David Beckham przygotowują się wspólnie na mające nastąpić lada dzień narodziny ich czwartego dziecka. Victoria Beckham nie przestaje być zachwycająco (i trochę zatrważająco) szczuplutka nawet w zaawansowanej ciąży. Czasem mamy wrażenie, że państwo Beckham zostali zesłani na ten świat, żeby tworzyć najpiękniejszą parę wszechczasów, wyglądać perfekcyjnie i zachwycająco, a w wolnych chwilach pozować dla Vouge'a, Armaniego, GQ, albo Ciacha.net. No i może czasem jeszcze grać w piłkę, albo śpiewać, ale bez przesady. Za każdym razem kiedy natrafiamy w sieci na zdjęcie kogoś z duetu Vicky i Dave zapiera nam dech w piersiach, świat na chwilę zwalnia, a my zaczynamy wierzyć we wszystkie te platońskie idee Wiecznego Dobra, Prawdy i Piękna. Tak jest i tym razem, gdy patrzymy jak Beckhamowie przygotowują się wspólnie na narodziny ich czwartego dziecka, narodziny, które nastąpią lada dzień. Tym razem ma być to upragniona córeczka, a my nie możemy się już doczekać konsekwencji, jakie to zdarzenie będzie miało dla naszego różowego świata.

Czasem mamy wrażenie, że państwo Beckham zostali zesłani na ten świat żeby tworzyć najpiękniejszą parę wszechczasów, wyglądać perfekcyjnie i zachwycająco, a w wolnych chwilach pozować dla Vouge'a, Armaniego, GQ, albo Ciacha.net. No i może czasem jeszcze grać w piłkę, albo śpiewać, ale bez przesady.

Za każdym razem kiedy natrafiamy w sieci na zdjęcie kogoś z duetu Vicky&Dave zapiera nam dech w piersiach, świat na chwilę zwalnia, a my zaczynamy wierzyć we wszystkie te platońskie idee Wiecznego Dobra, Prawdy i Piękna. Tak jest i tym razem, gdy patrzymy jak Beckhamowie przygotowują się wspólnie na narodziny ich czwartego dziecka, narodziny, które nastąpią lada dzień. Tym razem ma być to upragniona córeczka, a my nie możemy się już doczekać konsekwencji, jakie to zdarzenie będzie miało dla naszego różowego świata.

Ale tymczasem Victorio, może rozważyłabyś....


A zdjęcie podkradłyśmy Ozilli.