Sport.pl

Nowe, szokujące wieści na temat nowej, szokującej dziewczyny Fabregasa

Ktoś tu kroczy ścieżką Mesuta Ozila. Tylko gorzej.
Rewelacje na temat dziewczyny Fabregasa Ktoś tu kroczy ścieżką Mesuta Ozila. Tylko gorzej Daniella Semaan, nowa dziewczyna Cesca Fabregasa, ma 36 lat i dwójkę dzieci - 11-letnią dziewczynkę i 9-letniego chłopca - z dwóch wcześniejszych związków A może lepiej? Sam już nie wiemy. Same już nie wiemy, czy lepiej żeby WAGsy były młode, ładne, zgrabne, uśmiechnięte i całowane na wizji, czy stare, grube, po przejściach, z dziećmi z poprzednich związków, tudzież o urodzie, która każe nam wyciągnąć z lamusa obelżywości słowo "szantrapa". No cóż, i tak źle, i tak nie dobrze, w głębi ducha bowiem wszystkie wiemy, że najlepsza WAG to była WAG, albo nieistniejąca WAG, albo kryptolesbijka, albo jedna z nas. Lub Was. Życie jest jednak ciężkie, a sportowcy kochliwi i co chwilę musimy stawiać czoło nowym wyzwaniom. Najnowsze wyzwanie postawił przed nami Cesc Fabregas, iście po hitchcockowsku zaczynając od trzęsienia ziemi, a potem tylko potęgując napięcie. Tajemnicza dama nazywa się Daniella Semaan i ma... 36 lat. Słownie: trzydzieści sześć. Kontrowersyjna (była) dziewczyna Mesuta Ozila zaczęła się nam nagle jawić jako młode i ponętne dziewczę. Zresztą, nie tylko wiekiem pani Daniella przebija ekspanią Ozil. Jest bowiem matką dwójki dzieci (Anna Maria tylko jednego, z modelem Pravitem Anantapongsem). Ojcem pociech pani - jedenastoletniej dziewczynki i dziewięcioletniego chłopca - Danielli jest milioner Elie Taktouk, udziałowiec Chelsea, z którym jest ona od jakiegoś czasu w separacji. Daniella pochodzi z Libanu i spotkała Fabregasa po raz pierwszy rok temu w japońskiej restauracji, potem zaś konsekwentnie odwiedzała trybuny Emirates Stadium, by rzucać powłóczyste spojrzenia w stronę Hiszpana. Ich powłóczystość okazała się najwyraźniej skuteczna, bowiem resztę już znamy - wakacje na lazurowym wybrzeżu, żółte bikini, wspólna jazda skuterem wodny, nacieranie pleców olejkiem i nasze zgrzytanie zębami. Arrgh. No ale dobra, my już nic nie mówimy. Może to miłość, a miłość jest ślepa, może jesteśmy zazdrosne i niesprawiedliwe, a może rzeczywiście trzeba ruszać z odsieczą? Hmmm? Hę? Jakie plany? My chyba trochę zaczynamy tęsknić za Carlą...

A może lepiej? Sam już nie wiemy. Same już nie wiemy czy lepiej żeby WAGsy były młode, ładne, zgrabne, uśmiechnięte i całowane na wizji, czy stare, grube, po przejściach, z dziećmi z poprzednich związków, tudzież o urodzie, która każe nam wyciągnąć z lamusa obelżywości słowo "szantrapa". No cóż, i tak źle, i tak nie dobrze, w głębi ducha bowiem wszystkie wiemy, że najlepsza WAG to  była WAG, albo nieistniejąca WAG, albo kryptolesbijka, albo jedna z nas. Lub Was. Życie jest jednak ciężkie a sportowcy kochliwi i co chwilę musimy stawiać czoło nowym wyzwaniom.

Najnowsze wyzwanie postawił przed nami Cesc Fabregas, iście po hitchcockowsku zaczynając od trzęsienia ziemi, a potem tylko potęgując napięcie. Ciachowe śledztwo przeprowadziła w naszym imieniu (choć na własną rękę) learness, a oto i jego efekty:

Tajemnicza dama nazywa się Daniella Semaan i  ma... 36 lat. Słownie: trzydzieści sześć. Kontrowersyjna (była) dziewczyna Mesuta Ozila zaczęła się nam nagle jawić jako młode i ponętne dziewczę. Zresztą, nie tylko wiekiem pani Daniella przebija ekspanią Ozil. Jest bowiem matką dwójki dzieci (Anna Maria tylko jednego, z modelem Pravitem Anantapongsem). Ojcem pociech pani - jedenastoletniej dziewczynki i dziewięcioletniego chłopca - Danielli jest milioner Elie Taktouk, udziałowiec Chelsea o Kensington, z którym jest ona od jakiegoś czasu w separacji. Daniella pochodzi z Libanu i spotkała Fabregasa po raz pierwszy rok temu w japońskiej restauracji, potem zaś konsekwentnie odwiedzała trybuny Emirates Stadium by rzucać powłóczyste spojrzenia w stronę Hiszpana. Ich powłóczystość okazała się najwyraźniej skuteczna, bowiem resztę już znamy - wakacje na lazurowym wybrzeżu, żółte bikini, wspólna jazda skuterem wodny, nacieranie pleców olejkiem i nasze zgrzytanie zębami. Arrgh. A chcecie wiedzieć jak wygląda mąż pani Danielli? Proszę bardzo:

Elie Taktouk, Cesc Fabregas i Daniella Seaman

No ale dobra, my już  nic nie mówimy. Może to miłość, a miłość jest ślepa, może jesteśmy zazdrosne i niesprawiedliwe, a może rzeczywiście trzeba ruszać z odsieczą? Hmmm? Hę? Jakie plany? My chyba trochę zaczynamy tęsknić z Carlą...


Więcej o: