Sebastian Vettel chce zostać biskupem/batmanem/torreadorem

Prace nad ustaleniem ostatecznej wersji jeszcze trwają.

Vettel chce zostać torreadorem Sebastian Vettel macha płachtą na byki Vettel torreadorem? W ramach swoich pomysłowych eventów Red Bull Racing sprowadził dla Sebastiana Vettela nauczyciela od wymachiwania płachtą na walkach byków W ramach swoich jak zawsze pomysłowych PR-owych eventów Red Bull Racing tym razem sprowadził dla Sebastiana Vettela do padoku nauczyciela od wymachiwania płachtą na walkach byków. Nie wiemy, jak brzmi oficjalna nazwa tego stanowiska, ale praca jest to nie najgorsza, nie mówcie, że nie. Sebastian zadanie potraktował poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Strzeżcie się, byki! A swoją drogą, nie macie wrażenia, że spece od reklamy w Red Bullu mają dość przewrotne poczucie humoru? Dopiero co wysłali swojego zimowego podopiecznego na futbol amerykański, którego zawodnicy mają obwód bicepsa równy średnicy całego Gregora Schlierenzauera pomnożonej przez dwa, a teraz przynoszą płachtę Sebastianowi i każą robić groźne miny. Wyobrażacie sobie Vettela jako prawdziwego torreadora?

Jesteśmy w Hiszpanii, Niemiec jeździ w teamie z byczkiem w logo i nazwie, odpowiedź może być zatem tylko jedna. W ramach swoim jak zawsze pomysłowym PR-owych eventów, Red Bull Racing tym razem sprowadził dla kierowcy do padoku nauczyciela od wymachiwania płachtą na walkach byków. Nie wiemy jak brzmi oficjalna nazwa tego stanowiska, ale praca jest to nie najgorsza, nie mówcie, że nie.

VALENCIA, SPAIN - JUNE 23:  Sebastian Vettel of Germany and Red Bull Racing gets some bullfighting lessons during previews to the European Formula One Grand Prix at the Valencia Street Circuit on July 23, 2011, in Valencia, Spain.  (Photo by Mark Thompson/Getty Images)

Sebastian zadanie potraktował absolutnie poważnie i z pełnym zaangażowaniem:

VALENCIA, SPAIN - JUNE 23:  Sebastian Vettel of Germany and Red Bull Racing gets some bullfighting lessons during previews to the European Formula One Grand Prix at the Valencia Street Circuit on July 23, 2011, in Valencia, Spain.  (Photo by Mark Thompson/Getty Images)

Strzeżcie się byki!

A swoją drogą, nie macie wrażenia, że spece od reklamy w Red Bullu mają dość przewrotne poczucie humoru? Dopiero co wysłali swojego zimowego podopiecznego na futbol amerykański, którego zawodnicy mają obwód bicepsa równy średnicy całego Gregora pomnożonej przez dwa, a teraz przynoszą płachtę Sebastianowi i karzą robić groźne miny. Wyobrażacie sobie Vettela jako prawdziwego torreadora?

VALENCIA, SPAIN - JUNE 23:  Mark Webber of Australia and Red Bull Racing shares a joke with team mates in the team garage during previews to the European Formula One Grand Prix at the Valencia Street Circuit on July 23, 2011, in Valencia, Spain.  (Photo by Paul Gilham/Getty Images)

P.S. Cały czas w trakcie pisania tekstu po głowie kołatała się myśl, że ta płachta coś znajomo nam wygląda, gdzieś ją...No przecież!

ruby blue