Dobra Mesut, będzie druga szansa

No i widzisz, wystarczyło tylko użyć trochę kremu z wyższym filtrem.

Dobra Mesut, będzie druga szansa No i widzisz, wystarczyło tylko użyć trochę kremu z wyższym filtrem. Mesut na wakacjach to zaskoczenie. Został uchwycony z powiewającymi włosami odgarnianymi z twarzy nonszalanckim gestem. Powróciło skojarzenia z Diego Luną. Jak być może pamiętacie, do spektakularnego i publicznego zakończenia naszej fascynacji Ozilem doszło w kwietniu tego roku po tym, jak świat obiegło zdjęcie Ozila, na którym wysyła pocałunek. Słynna fotografia była tylko przepełnieniem czaru goryczy narastających od miesięcy rozczarowań osobą Mesuta. Nie miałyśmy nic przeciwko samej pozie, ale wykonanie pozostawiało tak dużo do życzenia, że nasze zainteresowanie wyżej wymienionym panem wyparowało. Dziś wiemy, że lepszym określeniem byłoby: wygasło, aby wybuchnąć ze zdwojoną siła... Mimo skrywanej w sercu goryczy nie mogłyśmy sobie odmówić zerknięcia na nadesłane do redakcji zdjęcie z dopiskiem Mesut na wakacjach, po którym spodziewałyśmy się najgorszego. A tu proszę, taka miła niespodzianka! Jest bladość, niesfornie powiewające włosy odgarniane z twarzy nonszalanckim gestem, intrygujące spojrzenie i powracające skojarzenia z Diego Luną. He's back! Mesut, jesteś brany pod uwagę. Nie zepsuj tego.

Jak być może pamiętacie, do spektakularnego i publicznego zakończenia romansu pewnej redaktorki z Ozilem doszło w kwietniu tego roku po tym zdjęciu:

Ale nie oskarżajcie jej o zbytnią małostkowość - słynna frytka była tylko przepełnieniem czaru goryczy narastających od miesięcy rozczarowań osobą Mesuta. Od tamtego czasu redaktorka nawet nie spoglądała w jego stronę. Nie interesowało jej z kim i kiedy robi focie, gdzie chodzi na zakupy, co kupuje, o ile lat starsza i jak bardzo brzydsza od poprzedniej jest jego kobieta ani jaki odcień aktualnie ma jego cera.

Mimo wszystko nie mogła sobie odmówić zerknięcia na nadesłane przez ozillę i wmartynę zdjęcie z dopiskiem Mesut na wakacjach, po którym spodziewała się najgorszego. A tu proszę, taka miła niespodzianka! Jest bladość, niesfornie powiewające włosy odgarniane z twarzy nonszalanckim gestem, intrygujące spojrzenie i powracające skojarzenia z Diego Luną. He's back!

Mesut, jesteś brany pod uwagę. Nie zepsuj tego.

ruby blue