FIVB nie lubi Michała Kubiaka

Bo jak inaczej można wytłumaczyć to, co mu zrobili.

FIVB nie lubi Michała Kubiaka Bo jak inaczej można wytłumaczyć to, co mu zrobili? FIVB musi bardzo nie lubić Michała Kubiaka, skoro na swojej stronie internetowej zamieściła jego portret w wersji "Od dziecka byłem karany". Tak, to już koniec. Przez "to" rozumiemy zdjęcie, które straszy internautów ze strony światowej federacji w sekcji poświęconej Lidze Światowej. O procederze, który wywołuje w nas przerażenie i wesołość na zmianę, doniosła nam spostrzegawcza czytelniczka. O ile przyzwyczaiłyśmy się już, że wszelkie tego typu oficjalne zdjęcia profilowe na stronach czy telewizyjnych grafikach z reguły przypominają paszportowe koszmarki lub wycinki z kronik policyjnych, to internetowy serwis FIVB przeszedł sam siebie. Zwłaszcza, że wszystkie pozostałe portrety są zupełnie standardowe.

Tak, to już koniec. Przez "to" rozumiemy zamieszczone wyżej zdjęcie, które straszy internautów ze strony światowej federacji w sekcji poświęconej Lidze Światowej. No bo wiecie, słynące ze skłonności do egzaltacji redaktorki muszą się od czasu do czasu pobulwersować nad taką z pozoru błahą sprawą. Nie ma wyjścia.

O procederze, który wywołuje w nas przerażenie i wesołość na zmianę, doniosła nam spostrzegawcza viola00x. Oile przyzwyczaiłyśmy się już, że wszelkie tego typu oficjalne zdjęcia profilowe na stronach czy telewizyjnych grafikach z reguły przypominają paszportowe koszmarki lub wycinki z kronik policyjnych, to internetowy serwis FIVB przeszedł sam siebie. Zwłaszcza, że wszystkie pozostałe portrety są zupełnie standardowe, weźmy dla ilustracji dwa losowo wybrane przykłady:

 

 

Aż tu nagle:

1) Rany boskie.

2) Skąd FIVB wytrzasnęła takie zdjęcie?

3) Michale - Ty sypiaj, wychodź na słońce, smaruj się kremem nawilżającym, spożywaj błonnik i karoten!

ruby blue

Więcej o: