Polscy szczypiorniści poznali swoich rywali na Euro

Oj łatwo nie będzie.

Szczypiorniści poznali rywali na Euro W grupie zagramy m.in. z gospodarzami turnieju Na mistrzostwach Europy 2012 w piłce ręcznej podopieczni Bogdana Wenty w grupie A zmierzą się z gospodarzami - Serbią, wicemistrzem świata - Danią oraz Słowacją Na przyszłorocznych mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, w wyniku przeprowadzonego losowania, podopieczni Bogdana Wenty w ramach rywalizacji w grupie A zmierzą się z gospodarzami - Serbią, aktualnym wicemistrzem świata - Danią oraz Słowacją. Łatwo nie będzie, bo nawet z najsłabszą, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać, Słowacją toczyliśmy zażarte boje, chociażby na ostatnim mundialu w Szwecji. Gospodarze będą chcieli zrewanżować nam się za odniesioną tam właśnie porażkę, a o tym jak epicko, a przy tym niezwykle ciężko zapowiada się pojedynek z Danią, chyba nie musimy dodawać. Z grupy do dalszej fazy turnieju przejdą trzy drużyny, ale pamiętajmy, że dobre wyniki we wszystkich meczach będą kluczowe dla punktowego układu w tabeli kolejnej grupy na dalszym etapie. Ale już może nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość, przyjmijmy i skomentujmy to, co mamy teraz. A pełne składy wszystkich wylosowanych grup przedstawiają się następująco: A: POLSKA, Serbia, Słowacja, Dania B: Niemcy, Szwecja, Macedonia, Czechy C: Francja, Rosja, Węgry, Hiszpania D: Chorwacja, Islandia, Słowenia, Norwegia Myślcie, że można było trafić lepiej? W redakcji, przynajmniej jedna z nas, jakoś szczególnie nad składem polskiej grupy nie rwie sobie włosów.

Bez wstępnych ceregieli od razu podamy, że na przyszłorocznych mistrzostwach Europy, w wyniku przeprowadzonego dzisiaj losowania, podopieczni Bogdana Wenty w ramach rywalizacji w Grupie A zmierzą się z gospodarzami - Serbią, aktualnym wicemistrzem świata - Danią oraz Słowacją.

Łatwo nie będzie, bo nawet z najsłabszą, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać, Słowacją toczyliśmy zażarte boje, chociażby na ostatnim mundialu w Szwecji. Gospodarze będą chcieli zrewanżować nam się za odniesioną tam właśnie porażkę, a o tym jak epicko, a przy tym niezwykle ciężko zapowiada się pojedynek z Danią chyba nie musimy dodawać.

Z grupy do dalszej fazy turnieju przejdą trzy drużyny, ale pamiętajmy, że dobre wyniki we wszystkich meczach będą kluczowe dla punktowego układu w tabeli kolejnej grupy na dalszym etapie.

Ale już może nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość, przyjmijmy i skomentujmy to, co mamy teraz. A pełne składy wszystkich wylosowanych dziś grup przedstawiają się następująco (za sport.pl/vive-targi-kielce):

A: POLSKA, Serbia, Słowacja, Dania

B: Niemcy, Szwecja, Macedonia, Czechy

C: Francja, Rosja, Węgry, Hiszpania

D: Chorwacja, Islandia, Słowenia, Norwegia

Myślcie, że można było trafić lepiej? W redakcji, przynajmniej jedna z nas, jakoś szczególnie nad składem polskiej grupy nie rwie sobie włosów.