No dobra, czy jest piłkarz, który w ten weekend nie wziął ślubu?

Lukas Podolski nie podnosi ręki.

Jakiś piłkarz nie wziął w weekend ślubu? Lukas Podolski nie podnosi ręki Lukas Podolski wziął w Kamionnej pod Łochowej ślub kościelny z Moniką Puchalski. Piłkarz jest z nią związany z od siedmiu lat, a od trzech wychowują synka W przypadku Lukasa Podolskiego większego zaskoczenia być nie może, bowiem szczęśliwą panną młodą jest oczywiście Monika Puchalski, z którą piłkarz związany jest od siedmiu lat, od trzech lat wychowują synka, a w kwietniu tego roku wreszcie zdecydowali się na małżeństwo. Na ślubie cywilnym i skromnej uroczystości w Koeln nie mogło się jednak zakończyć, a prawdziwego weseliska para doczekała się dopiero teraz. Sakramentalne "tak" padło w kościółku w Kamionnej pod Łochowem w województwie mazowieckim. Lukas postawił na jasne kolory, a Monika na swobodnie opadające fale i sukienkę żywcem zdjętą z pani Navasowej.

W tym przypadku jednak większego zaskoczenia być nie może, bowiem szczęśliwą panną młodą jest oczywiście Monika, z którą piłkarz związany jest od siedmiu lat, od trzech lat wychowują synka, a w kwietniu tego roku wreszcie zdecydowali się na małżeństwo. Na ślubie cywilnym i skromnej uroczystości w Koeln nie mogło się jednak zakończyć, a prawdziwego weseliska para doczekała się dopiero teraz. Sakramentalne "tak" padło w kościółku w Kamionnej pod Łochowem w województwie mazowieckim.

Lukas postawił na jasne kolory, a Monika na swobodnie opadające fale i sukienkę żywcem zdjętą z pani Navasowej. No dobrze, game on. Która z panien młodych prezentuje się Waszym zdaniem korzystniej?

A więcej zdjęć ze ślubu państwa Podolskich znajdziecie w naszej galerii sponsorowanej przez weronikę.