Sport.pl

Najbardziej niebieskie oczy świata zajęte!

Zabrane, zaobrączkowane, na zawsze.

Najbłękitniejsze oczy świata zajęte Zabrane, zaobrączkowane, na zawsze Jesus Navas się ożenił. Z panią, o której nie wiemy nic więcej ponad to, że zwie się Alejandra Moral. I cała jest ładna, no jest! A tak się właśnie ostatnio zastanawiałyśmy się, co tam słychać u oczów Jesusa Navasa. I być może byśmy nawet pozostały w słodkiej niewiedzy, gdyby nie nieoceniony Twitter Sergio Ramosa. Tak drogie dziewczęta, Jesus Navas się ożenił. Z panią, o której nie wiemy nic więcej ponad to, że zwie się Alejandra Moral. I ma ładną sukienkę. I ładne włosy. I cała jest ładna, no jest!

A tak się właśnie ostatnio zastanawiałyśmy co tam słychać u oczów Jesusa Navasa. I być może byśmy nawet pozostały w słodkiej niewiedzy, gdyby nie nieoceniony twitter Sergio Ramosa:

Tak drogie dziewczęta, Jesus Navas się ożenił. Z panią, o której nie wiemy nic więcej ponad to, że zwie się Alejandra Moral. I ma ładną sukienkę. I ładne włosy. I cała jest ładna, no jest.

Chcecie więcej? Ruchomy obrazek? Proszę bardzo:

No to tego, szczęścia!

Lista czytelniczek, które doniosły nam o ceremonii jest zapewne zbliżona objętością do listy gości wesela, dlatego mamy nadzieję, że nie obrazicie się za nasze zbiorowe, ale bardzo serdeczne: dziękujemy!

Więcej o: