Tkaczyk, Szmal, łzy, kwiaty, przytulanki...

Bundesliga pożegnała swoich polskich bohaterów.

Tkaczyk, Szmal, łzy, kwiaty, przytulanki Bundesliga pożegnała swoich polskich bohaterów Podczas ostatniego meczu przed własną publicznością Rhein-Neckar Loewen pożegnało swoich polskich bohaterów - Grzegorza Tkaczyka i Sławomira Szmala Przez Bundesligę rozumiemy Rhein-Neckar Loewen, które korzystając z okazji ostatniego meczu w sezonie przed własną publicznością, urządziła małą ceremonię pożegnalną dla piątki swoich - już wkrótce byłych - zawodników. Wśród nich znaleźli się Sławek Szmal i Grzegorz Tkaczyk, a co ciekawe, zabrakło trzeciego polskiego "Lwa" - Karola Bieleckiego - co może sugerować, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nasz bombardier jednak nie trafi do KS Mikkel Hansen AG Kopenhagi. Według strony klubu największy aplauz publiczności zebrał polski bramkarz, który w Mannheim spędził ostatnie sześć lat. - Boli mnie to odejście, ale decyzję wspólnie z rodziną podjąłem już jakiś czas temu - mówił Szmal. I jedziemy. Dokąd? No właśnie. Myślicie, że Tkaczyk i Szmal plują sobie teraz nieco w brodę w związku ze swoją decyzją zasilenia szeregów Vive Targi Kielce, gdzie po przegraniu walki o tytuł nie dzieje się teraz zbyt ciekawie? Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że Kielce i "Lwy" nie wywalczyły prawa do gry w Lidze Mistrzów i obie liczą na jedną z czterech dzikich kart od europejskiej federacji.

Przez Bundesligę rozumiemy Rhein-Neckar Loewen, które korzystając z okazji ostatniego meczu w sezonie przed własną publicznością, urządziła małą ceremonię pożegnawczą dla piątki swoich już wkrótce byłych zawodników. Wśród nich znaleźli się Sławek Szmal i Grzegorz Tkaczyk, a co ciekawe, zabrakło trzeciego polskiego "Lwa", Karola Bieleckiego, co może sugerować, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nasz bombardier jednak nie trafi do KS Mikkel Hansen AG Kopenhagi.

Według strony klubu największy aplauz publiczności zebrał polski bramkarz, który w Mannheim spędził ostatnie sześć  lat. - Boli mnie to odejście, ale decyzję wspólnie z rodziną podjąłem już jakiś czas temu - mówił Szmal.

I jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie z pamiątkowym plakatem i pamiątkowymi kwiatami...

Grzegorz Tkaczyk

Sławomir Szmal

Trochę czułości na boisku...

Gudjon Valur SIGURDSSON / RNL mit Grzegorz TKACZYK RNL vs .TSG Friesenheim Rhein-Neckar-Loewen Saison 2010 / 2011    Copyright: AS Sportfoto / Sörli Binder  www.as-sportfoto.de S.Binder Hauptstr 143 69168 Wiesloch as-sportfoto@hotmail.de  soerli@hotmail.de Steuernummer 32035/38579 Finanzamt Heidelberg

Zatonięcia w ramionach Uwe...

(To chyba nie jest Grzesiek, ale nie psujcie nam koncepcji.) I jedziemy. Dokąd? No właśnie. Myślicie, że Tkaczyk i Szmal plują sobie teraz nieco w brodę w związku ze swoją decyzją zasilenia szeregów Vive Targi Kielce, gdzie po przegraniu walki o tytuł nie dzieje się teraz zbyt ciekawie? Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że Kielce i "Lwy" nie wywalczyły prawa do gry w Lidze Mistrzów i obie liczą na jedną z czterech dzikich kart od europejskiej federacji.

Grzegorz TKACZYK mit Slawomir sZMAL un MArkus ROMINGER RNL vs .TSG Friesenheim Rhein-Neckar-Loewen Saison 2010 / 2011    Copyright: AS Sportfoto / Sörli Binder  www.as-sportfoto.de S.Binder Hauptstr 143 69168 Wiesloch as-sportfoto@hotmail.de  soerli@hotmail.de Steuernummer 32035/38579 Finanzamt Heidelberg

Będą żałować?

ruby blue