Wasze zdjęcia: 101 sposobów na celebrowanie zwycięstwa

Rzut oka na Wasze zdjęcia po raz kolejny zainspirował nas do stworzenia galerii, w której ciacha cieszą się, całują, oblewają szampanem, zdejmują koszulki, i robią jeszcze parę innych fajnych rzeczy.

Dominuje oczywiście wątek świętowania mistrzostw: mnóstwo zdjęć Wisły Kraków, cieszącej się z powrotu po rocznej przerwie na mistrzowski tron i Barcelony świętującej zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Przy okazji po raz kolejny przyszło nam docenić ciasteczka z polskiej Ekstraklasy, a zwłaszcza, podpatrzonego na profilu blaugrany Cezarego Wilka.

Cezary Wilk

Jednak triumfatorzy to nie wszystko - nie potrafiłyśmy się oprzeć kilku cudownym ujęciom Pana Idealnego oraz Jensona Buttona i niedawnego solenizanta - Arne Friedricha. Znajdziecie w galerii także dawno nie widzianego Yoanna Gourcuffa, albo albo Messiego z Antonellą w bardzo dziwnym przebraniu. Zapraszamy do oglądania, komentowania i wrzucania zdjęć!

A na potrzeby tego artykułu "ograbiłyśmy" galerię: blaugrany, aniyam, rambo1990, casy, poetemaudit, cookie22, oleenki21, maloney, villus7, ronida, poetemaudit, blackqueen, martowej, joanne_zz, radha i kate_ge.