Grzesiu Łomacz odchodzi z Jastrzębskiego!

No cóż, tego właściwie można było się spodziewać.

Grześ Łomacz odchodzi z Jastrzębskiego! No cóż, tego właściwie można było się spodziewać... Grześ Łomacz odchodzi z Jastrzębskiego! Od nowego sezonu zagra w barwach Trefla Gdańsk. Klub opuści także Mitja Gasparini - zobaczymy go w Marmi Lanza Werona. Sytuacja Grześka w klubie nieco się skomplikowała, kiedy Jastrzębski sprowadził na pozycję rozgrywającego doświadczonego Włocha Giacomo Sintiniego. Martwiłyśmy się wówczas, że dla Łomacza będzie to oznaczać zesłanie na ławkę rezerwowych, co raczej nie pomoże w ewentualnym powrocie do kadry (tak, ciągle boli). O regularną grę nie musimy się już obawiać, bowiem rozgrywający opuszcza Jastrzębie i od nowego sezonu zobaczymy go w barwach beniaminka, Trefla Gdańsk. Z klubem tym mamy miłe wspomnienia... A poza tym, w Gdańsku poważnie myśli się o wzmocnieniach, a pierwszym nabytkiem klubu, poza Łomaczem, jest nowy szkoleniowiec, znany nam doskonale Grzegorz Ryś. Ze sportowego punktu widzenia jest to chyba dobra decyzja. W ramach transferowego updejtu, nie możemy nie wspomnieć o innym pożegnaniu w Jastrzębskim Węglu. Ku naszemu nieskrywanemu ubolewaniu z klubem żegna się Mitja Gasparini, który zagra w nowym sezonie w barwach Marmi Lanza Werona (tym samym, który na rzecz Jastrzębia opuścił Michał Łasko). Sezon transferowy zakończyła również Zaksa Kędzierzyn - Koźle, która Rouzierowi dla towarzystwa sprowadziła Guillaume Samicę (witamy z powrotem) a kompletowanie składu skończyła pozyskaniem ukraińskiego przyjmującego Serhija Kapelusa.

Sytuacja Grześka w klubie nieco się skomplikowała, kiedy Jastrzębski sprowadził na pozycję rozgrywającego doświadczonego Włocha Giacomo Sintiniego. Martwiłyśmy się wówczas, że dla Łomacza będzie to oznaczać zesłanie na ławkę rezerwowych, co raczej nie pomoże w ewentualnym powrocie do kadry (tak, ciągle boli).

O regularną grę nie musimy się już obawiać, bowiem rozgrywający opuszcza Jastrzębie i od nowego sezonu zobaczymy go w barwach beniaminka, Trefla Gdańsk. Z klubem tym mamy miłe wspomnienia...

A poza tym, w Gdańsku poważnie myśli się o wzmocnieniach, a pierwszym nabytkiem klubu, poza Łomaczem, jest nowy szkoleniowiec, znany nam doskonale Grzegorz Ryś. Ze sportowego punktu widzenia jest to chyba raczej dobra decyzja, jak sądzicie?

***

W ramach transferowego updejtu, nie możemy nie wspomnieć o innym pożegnaniu w Jastrzębskim Węglu. Ku naszemu nieskrywanemu ubolewaniu z klubem żegna się Mitja Gasparini, który zagra w nowym sezonie w barwach Marmi Lanza Werona (tym samym, który na rzecz Jastrzębia opuścił Michał Łasko). Sezon transferowy zakończyła również Zaksa Kędzierzyn - Koźle, która Rouzierowi dla towarzystwa sprowadziła Guillaume Samicę (witamy z powrotem) a kompletowanie składu skończyła pozyskaniem ukraińskiego przyjmującego Serhija Kapelusa.