Szokujące wieści z obozu norweskich skoczków

Nie, Tom Hilde nie znalazł dziewczyny (chociaż, kto go tam wie). Jest dużo, dużo gorzej.

Złe wieści z obozu norweskich skoczków Nie, Tom Hilde nie znalazł dziewczyny (chociaż kto go tam wie). Jest dużo gorzej Złe wieści z obozu norweskich skoczków - Anders Jacobsen rozważa zakończenie kariery! W trybie ekspresowym - w tym sezonie możemy go na skoczniach nie zobaczyć! A hiobowa wieść jest tym bardziej szokująca, że przyszła zupełnie niespodziewanie. Jej bohaterem jest Anders Jacobsen, który... rozważa zakończenie kariery! W trybie ekspresowym, tak, że w tym sezonie już możemy go na skoczniach nie zobaczyć! Kierownik norweskiej kadry twierdzi, że jest to niemal pewne! - Anders zaraz po mistrzostwach świata w Oslo przestał trenować i nie pojawił się na dwóch zgrupowaniach, co będzie miało ogromny wpływ na decyzję o składzie reprezentacji, która zostanie podjęta za trzy tygodnie. Tłumaczył się brakiem motywacji, a przecież właśnie ten element i to na najwyższym poziomie w drużynie narodowej jest najważniejszy - wyjaśnił. Niemal pewne to jeszcze nie definitywne. Anders, no weź!

A hiobowa wieść, którą przekazała nam Bliss, jest tym bardziej szokująca, że przyszła zupełnie niespodziewanie. Jak domyśliłyście się już pewnie po zdjęciu głównym, jej bohaterem jest Anders Jacobsen, który...rozważa zakończenie kariery! W trybie ekspresowym, tak, że w tym sezonie już możemy go na skoczniach nie zobaczyć! Kierownik norweskiej kadry twierdzi, że jest to niemal pewne!

- Anders zaraz po mistrzostwach świata w Oslo przestał trenować i nie pojawił się na dwóch zgrupowaniach, co będzie miało ogromny wpływ na decyzję o składzie reprezentacji, która zostanie podjęta za trzy tygodnie. Tłumaczył się brakiem motywacji, a przecież właśnie ten element i to na najwyższym poziomie w drużynie narodowej jest najważniejszy - wyjaśnił.

Niemal pewne to jeszcze nie definitywne. Anders, no weź!

Zróbcie coś!