Nico Rosberg nie zagrał w wiadomym meczu, to już pewne

Patrzycie właśnie na zdjęcie wszystkich uczestników imprezy, Wally'ego nie szukajcie, bo nie znajdziecie. Ale jest to jedyna zła wiadomość tego artykułu: Nico w piłkarskiej akcji i tak Wam pokażemy, a oprócz tego mamy mnóstwo innych niespodzianek.

Na murawie w Monte Carlo Nico Rosberg nie zagrał w meczu. W tym roku Rosberga na murawie w Monte Carlo zabrakło. Jerome d' Ambrosio? Był. Lucas di Grassi? Był i ściągnął koszulkę. Mecz możemy więc zaliczyć do udanych. W tym roku może i Rosberga na murawie w Monte Carlo zabrakło, ale nie zapomnijmy, że charytatywny mecz rozgrywany jest co jakiś czas, dlatego sięgnąwszy do archiwum roku 2010, możemy pogrążyć się we wspomnieniach. Zweryfikujmy może ostatecznie nasze kadrowe wątpliwości. Jerome d' Ambrosio? Był. Lucas di Grassi? Był. Zaznaczmy, że ściągnął koszulkę. Rosberga nie było, ale na murawie pojawiał się za to kto inny, nieco przez nas ostatnio zapomniany, Nico.

W tym roku może i Rosberga na murawie w Monte Carlo zabrakło, ale nie zapomnijmy, że charytatywny mecz rozgrywany jest co jakiś czas, dlatego sięgnąwszy do archiwum roku 2010, z przyjemnością zaprezentujemy Wam kierowcę w piłkarskim wydaniu (weźcie poprawkę na to, iż jest to jeszcze Nico przed tuningiem):

No i niestety, jak już weszłyśmy w te archiwa, tyle nas widzieli. No bo zobaczcie kto jeszcze zaszczycił murawę rok temu:

A jak kopał!

A jak Witold wyglądał!

Ale wróćmy już do teraźniejszości, zwłaszcza, że i w niej jak Witold wygląda! (Za zdjęcie dziękujemy Lexi991).

Zweryfikujmy może ostatecznie nasze wczorajsze kadrowe wątpliwości. Jerome d' Ambrosio? Był.

Lucas di Grassi? Był, focię zrobił (dzięki Marta!):

Koszulkę ściągnął:

Rosberga nie było, ale na murawie pojawiał się za to inny, nieco przez nas ostatnio zapomniany, Nico:

Na koniec, nasze zdecydowanie ulubione zdjęcie z wtorkowego spotkania:

Oraz fotostory pod tytułem: "Sergio Perez strzela gola":