Nigdy nie zgadniecie, kto właśnie został zawodnikiem Skry

Wytze Kooistra, anyone?

Wytze Kooistra w Skrze Skra Bełchatów podpisała kontrakt z Wytze Kooistrą Skra Bełchatów ogłosiła podpisanie dwuletniego kontraktu z Wytze Kooistrą. Holenderski środkowy spędzi w polskiej drużynie dwa sezony. Zaczynamy nabierać coraz większych podejrzeń, że przed ustaleniem swojej polityki transferowej, polskie kluby robią prasówkę na Ciachach. Toż w ostatnich tygodniach do Plusligi ściągane są nasze istne dreamteamy! Dopiero co zdążyłyśmy odkryć 29-letniego Wytze Kooistrę - środkowego z Holandii, a Skra Bełchatów, jak gdyby nigdy nic, ogłosiła podpisanie dwuletniego kontraktu z Wytze. Jeśli zastanawiacie się, jak teraz będzie wyglądać sytuacja dwóch pozostałych środkowych Skry, to Jacek Nawrocki śpieszy z sugestią, że nie będzie raczej ustalał hierarchii na tej pozycji: - Bardzo ważne powinno być jego ogranie w lidze włoskiej. Z pewnością jego rywalizacja z Możdżonkiem i Plińskim powinna podnieść poziom drużyny - stwierdził trener, dodając że sezon będzie na tyle trudny, że każdy ze środkowych będzie miał okazję dłużej pograć. Czekamy. Zwłaszcza na dwójkowe akcje z Michałem Bąkiewiczem.

Zaczynamy nabierać coraz większych podejrzeń, że przed ustaleniem swojej polityki transferowej, polskie kluby robią prasówkę na Ciachach. Toż w ostatnich tygodniach do Plusligii ściągane są nasze istne dreamteamy! Dopiero co zdążyłyśmy odkryć 29-letniego środkowego z Holandii, a Skra Bełchatów, jak gdyby nigdy nic, ogłosiła wczoraj wieczorem podpisanie dwuletniego kontraktu z Wytze.

Jeśli zastanawiacie się, jak teraz będzie wyglądać sytuacja dwóch pozostałych środkowych Skry, to Jacek Nawrocki śpieszy z sugestią, że nie będzie raczej ustalał hierarchii na tej pozycji.

- Bardzo ważne powinno być jego ogranie w lidze włoskiej. Z pewnością jego rywalizacja z Możdżonkiem i Plińskim powinna podnieść poziom drużyny - stwierdził trener dodając, że sezon będzie na tyle trudny, że każdy ze środkowych będzie miał okazję dłużej pograć.

Czekamy. Zwłaszcza na dwójkowe akcje z Michałem Bąkiewiczem.