Trochę się zagapiłyśmy, a strona Skry przepytała swoich dwóch kolejnych zawodników

W dzisiejszym odcinku cyklu "poznajmy lepiej polskich siatkarzy" wystąpią Paweł Woicki i Marcin Możdżonek.

Woicki i Możdżonek prywatnie Strona Skry przepytała swoich dwóch kolejnych zawodników. Paweł Woicki i Marcin Możdżonek dali się poznać trochę bliżej. Paweł uwielbia książki Pilcha i "dobrą muzykę" a Marcin lubi zaglądać kobietom w oczy. W dzisiejszym odcinku cyklu "poznajmy lepiej polskich siatkarzy" wystąpią Paweł Woicki i Marcin Możdżonek. Jak być może pamiętacie, jakiś czas temu donosiłyśmy o cudownej inicjatywie oficjalnej strony Skry Bełchatów, która postanowiła przepytać swoich zawodników w krótkiej ankiecie. Ankiety może i krótkie, ale już w jej inauguracyjnej odsłonie wyszła na jaw fascynacja Pawła Zatorskiego Michałem Bąkiewiczem, toteż pokładałyśmy spore nadzieje w kolejnych wydaniach cyklu. I nie zawiodłyśmy się. Bo dzięki ankiecie dowiedziałyśmy się, że Paweł Woicki to naprawdę fajny i interesujący mężczyzna. Ulubiona książka: wszystko Jerzego Pilcha. Muzyka: każda dobra. Postać: Zygmunt Freud. Piąteczka, piąteczka, piąteczka! No i jeszcze ta piłka ręczna, do której słabość mają najwyraźniej wszyscy polscy rozgrywający. Odpowiedzi Marcina Możdżonka są nieco bardziej standardowe, ale zaciekawić może Was na przykład to, na co siatkarz zwraca uwagę w pierwszej kolejności gdy spotyka kobietę (odpowiedź romantyczno-praktyczna: na oczy). Jeśli tak, to ankietę środkowego Skry znajdziecie na stronie www.skra.pl.

Jak być może pamiętacie, jakiś czas temu donosiłyśmy o cudownej inicjatywie oficjalnej strony Skry Bełchatów, która postanowiła przepytać swoich zawodników w krótkiej ankiecie. Ankiety może i krótkie, ale już w jej inauguracyjnej odsłonie wyszła na jaw fascynacja Pawła Zatorskiego Michałem Bąkiewiczem, toteż pokładałyśmy spore nadzieje w kolejnych wydaniach cyklu.

I nie zawiodłyśmy się. Bo dzięki ankiecie dowiedziałyśmy się, że Paweł Woicki to naprawdę fajny i interesujący mężczyzna. Ulubiona książka: wszystko Pilcha. Muzyka: każda dobra. Postać: Zygmunt Freud. Piąteczka, piąteczka, piąteczka! No i jeszcze ta piłka ręczna, do której słabość mają najwyraźniej wszyscy polscy rozgrywający.


Grechou the best poslkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa przez samikamea

Odpowiedzi Marcina Możdżonka są nieco bardziej standardowe, ale zaciekawić może Was na przykład to, na co siatkarz zwraca uwagę w pierwszej kolejności gdy spotyka kobietę. Jeśli tak, to ankietę środkowego Skry znajdziecie pod tym linkiem, a całość kwestionariusza wypełnionego przez Pawła Woickiego tu.

Czekamy na następne!