Z cyklu: Ciacho Niedoceniane - Mitchell Langerak

Może już przedstawiłyśmy go odpowiednio przy innej okazji, może jak się rzekło gracze Borussi goszczą tutaj nadzwyczaj często, ale przecież to nie nasza wina, że wszyscy piłkarze australijskiego pochodzenia wydają nam się nadzwyczaj obiecujący.

Nadzwyczaj obiecujący wydaje nam się więc i Mitchell Langerak, który najpierw urzekł naszą czytelniczkę princesę, by później w tempie ekspresowym urzec i nas i naprawdę dziwimy się opiniom, że to zdjęcie, znaleziono przez nas przypadkiem na profilu blackqueen ma w tym jakikolwiek udział.

Mitchell Langerak

Ciiii. wiemy, że piłka nie na tym miejscu na którym być powinna, ale to młody chłopak, jeszcze się nauczy.

No dobra, może nie znowu taki młody, tak, tak, pomimo aparycji siedemnastolatka, Mitchell to już przecież dojrzały dwudziesto-trzy letni mężczyzna, który z niejednego pieca jadał chleb. Pierwsze kroki w piłce stawiał jako ośmiolatek w zespole o nieco drapieżnej nazwie, Teri Tigers i trochę upieramy się, że charakter zespołu mógł odcisnąć na nim swoje piętno. Kariera seniorska to jednak już poważna, nietygrysia sprawa, ale czołowy zespół ligi australijskiej - Mebourne Victory, od którego Borussia usilnie próbowała go wykupić od kilku lat, aż w 2010 jej się udało, dzięki czemu Wy mogłyście go podziwiać w meczu z Lechem, a my umieścić w tejże rubryce. Z rzeczy nie mniej ważnych:

Choć jego fryzjerzy/poczucie estetyki nie zawsze zdołają wpasować się w nasze gusta, a na jego głowie nie raz nie dwa zdarzało się coś, od czego do teraz przechodzą nam ciarki po plecach....

Mitchell Langerak

Mitchell Langerak

...to jeżeli jest się posiadaczem tak obłędnie czarującego uśmiechu, który najprawdopodobniej roztopiłby serce i samego Davida Villi i jego dzióbka, to można sobie i na tej grzywce zrobić liliowe pasemka, a my i tak będziemy potrzebowały wsparcia dla swoich kolan przy oglądaniu jego zdjęć.

Mitchell Langerak

Mitchell Langerak

Poza tym, pomimo, że bezpośrednio z europejską piłką obcuje od niedawna, zdaje się być pilnym uczniem, który z dnia na dzień wzorowo naśladuje panujące w niej zwyczaje, czego efektem jest:

- pierwszy debiutancki biczfejs, niestety nie pozwalający nam na pełną ocenę, ze względu na niewidomą pozycję rąk.

mitchel langerak

- narażenie swojego własnego życia i zdrowia w obliczu siły słit fociarstwa. Takiego ujęcia zapewne pozazdrościłby mu sam Jaime.

Mitchell Langerak

- fotka z kciukiem, kolegą i uśmiechem numer cztery, jako sposób na uwiecznienia niezapomnianych chwil.

Mitchell Langerak

- trochę różu tu i ówdzie, jako oznaka przynależności do nieoficjalnego fanklubu serwisu ciacha.net

Mitchell Langerak

- porządna, dobrej jakości i połysku kurtka a la ludzik Michelin.

Mitchell Langerak

- zdjęcie, które przenosi nas w iście niebiańską krainę.

Mitchell Langerak

P.S. A teraz przyznać się, która to zmalowała?

Mitchell Langerak


Marina