Robert Kubica w tym sezonie już nie pojedzie

Prawy sierpowy i hak na żebra bez żadnej osłony. Dziękujemy ci o Gerardzie Lopezie.

Robert Kubica w tym sezonie nie pojedzie Prawy sierpowy i hak na żebra bez żadnej osłony. Dziękujemy ci Gerardzie Lopezie "Prawdopodobnie Kubica zasiądzie w bolidzie w jednym z piątkowych treningów. Na pewno jednak nie wróci w tym roku do ścigania" - powiedział Gerard Lopez. Tak na dobrą sprawę nikt przecież nie był w stanie powiedzieć, kiedy Bobby będzie mógł wrócić za kierownicę bolidu, ale pozytywne wieści z obozu rekonwalescenta pozwalały pielęgnować w sobie nadzieję, że chociaż w samej końcówce sezonu Kubica pojawi się na torze. No przecież szef Renault Eric Boullier dopiero co mówił, że w połowie czerwca spotka się z Robertem, by omówić plan jego powrotu, że mają dla niego przygotowany jeden ze starszych bolidów. A teraz? Teraz właściciel zespołu, Gerard Lopez, powiedział jednej z hiszpańskich gazet: "Prawdopodobnie Kubica zasiądzie w bolidzie w jednym z piątkowych treningów. Na pewno jednak nie wróci w tym roku do ścigania". Boom. Eric, powiedz coś! Zamień "prawdopodobnie" i "na pewno" kolejnością w zdaniach. Bo jak na razie nie możemy dostrzec pozytywnego aspektu wypowiedzi, a więc zasugerowania, że Robert będzie w tym roku zdolny do jazdy bolidem. No, ale skoro w sesji treningowej, to dlaczego nie w wyścigu? Idę na chorobowe. P.S.: Tylko nie mówcie, że tego przecież można było się spodziewać.

Tak na dobrą sprawę nikt przecież nie był w stanie powiedzieć, kiedy Bobby będzie mógł wrócić za kierownicę bolidu, ale pozytywne wieści z obozu rekonwalescenta pozwalały pielęgnować w sobie nadzieję, że chociaż w samej końcówce sezonu Kubica pojawi się na torze. No przecież szef Renault Eric Boullier dopiero co mówił, że w połowie czerwca spotka się z Robertem by omówić plan jego powrotu, że mają dla niego przygotowany jeden ze starszych bolidów, a teraz? A teraz właściciel zespołu, Gerard Lopez, powiedział jednej z hiszpańskich gazet:

"Prawdopodobnie Kubica zasiądzie w bolidzie w jednym z piątkowych treningów. Na pewno jednak nie wróci w tym roku do ścigania".

Boom.

Eric, powiedz coś!

Zamień "prawdopodobnie" i "na pewno" kolejnością w zdaniach.

Bo jak na razie nie możemy dostrzec, jak by nie było, pozytywnego aspektu wypowiedzi, a więc zasugerowania, że Robert będzie w tym roku zdolny do jazdy bolidem. No ale skoro w sesji treningowej, to dlaczego nie w wyścigu?

Idę na chorobowe.

ruby blue

P.S. Tylko nie mówcie, że tego przecież można było się spodziewać.