Mateusz Jachlewski wraca do kadry Wenty

Tęskniłyście?

Jachlewski znów w kadrze Mateusz Jachlewski wraca do kadry Wenty W ogłoszonej we wtorek dziewiętnastce na batalie czerwcowe szczypiornistów znalazło się miejsce dla nieobsadzanego od dawna Mateusza Jachlewskiego. Brakowało Jachlewskiego na lutowych mistrzostwach świata. Skrzydłowy z Kielc nie znalazł również uznania w oczach Bogdana Wenty przy ustalaniu składu na marcowy dwumecz ze Słowenią, ale w ogłoszonej we wtorek dziewiętnastce na batalie czerwcowe znalazło się już miejsce dla niego. Przypomnijmy, że polską reprezentację w piłce ręcznej czekają teraz trudne boje w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Serbii. 8 czerwca szczypiorniści zmierzą się w Zaporożu z Ukrainą, a 12 czerwca w Poznaniu z Portugalią. Poza powrotem Jachlewskiego, skład reprezentacji na te spotkania nie różni się wiele od kadry na Słowenię, warto odnotować powrót wykluczonych w marcu przez kontuzję Michała Jureckiego i Sławka Szmala oraz przedłużającą się absencję Karola Bieleckiego. Wśród wybrańców Wenty tym razem zabrakło także Mateusza Zaremby i starych kadrowych wyjadaczy, Artura Siódmiaka i Mariusza Jurasika. Gdyby Wasza tęsknota za Mateuszem Jachlewskim okazała się większa, niż Wam się na początku wydawało, zajrzyjcie koniecznie na jego oficjalną stronę - przepiękne zdjęcia.

Bo nam trochę żółtej Jachlewskiej głowy na lutowych mistrzostwach świata brakowało. Skrzydłowy z Kielc nie znalazł również uznania w oczach Bogdana Wenty przy ustalaniu składu na marcowy dwumecz ze Słowenią, ale w ogłoszonej wczoraj dziewiętnastce na batalie czerwcowe już się miejsce dla niego znalazło.

Przypomnijmy, że polską reprezentację w piłce ręcznej czekają teraz trudne boje w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Serbii. 8 czerwca szczypiorniści zmierzą się w Zaporożu z Ukrainą, a 12 czerwca w Poznaniu z Portugalią.

Poza powrotem Jachlewskiego, skład reprezentacji na te spotkania nie różni się wiele od kadry na Słowenię, warto odnotować powrót wykluczonych w marcu przez kontuzję Michała Jureckiego i Sławka Szmala, oraz przedłużającą się absencję Karola Bieleckiego. Wśród wybrańców Wenty tym razem zabrakło także Mateusza Zaremby i starych kadrowych wyjadaczy, Artura Siódmiaka i Mariusza Jurasika.

Pełny skład znajdziecie na stronach sport.pl, a gdyby Wasza tęsknota za Mateuszem Jachlewskim okazała się większa, niż Wam się na początku wydawało, zajrzyjcie koniecznie na jego oficjalną stronę (z której pożyczyłyśmy sobie zdjęcie główne), gdzie w galerii czekają Was takie na przykład skarby: