Konsternacja dnia: Jenson?!

Na pewno istnieje jakieś tego logiczne wytłumaczenie.

Czy to może być Jenson?! Na pewno istnieje jakieś logiczne wytłumaczenie Kto zrobił tak koszmarne zdjęcie Jensonowi? Lewis Hamilton na swoim twitterowym koncie przyznaje się do tego haniebnego czynu. Kłamie? Lewis Hamilton umieścił na swoim twitterowym koncie przeciwne zdjęcie z dopiskiem "zobaczcie jakie zdjęcie zrobiłem Jensonowi, hehehe". Oczy biegną spanikowane od ogromnego lizaka na stole, przez królika do... zaraz, zaraz, czy w lewym rogu stoi koń? Czy to wielkanocne śniadanie u Tiffany'ego? Albo obaj panowie wynieśli słitfociarstwo na zupełnie nowy poziom, albo Lewis znalazł tę sesję w internecie i uznał za zabawne przypisanie sobie jej autorstwa. A może Lewis pobawił się w photoshopie i dokleił biednemu Jensowi królików i koni do zdjęcia?

Ale będziemy szczere - na razie go nie dostrzegamy. Za dużo się na tym zdjęciu dzieje, a nasze oczy biegną spanikowane od ogromnego lizaka na stole, przez królika do, zaraz, nie, nie, czy w lewym rogu stoi koń? Co to jest? Wielkanocne śniadanie u Tiffany'ego?

Ale to dopiero początek konsternacji. Wyobraźcie sobie, że zdjęcie na swoim koncie twitterowym zamieścił Lewis Hamilton z dopiskiem: "zobaczcie jakie zdjęcie zrobiłem Jensonowi, hehehe". Więc albo panowie wynieśli słitfociarstwo na zupełnie nowy poziom (nie wynoście), albo Lewis znalazł sesję, pomyślał sobie (tak jak my) ococho? i stwierdził, że zabawnie będzie jak zrobi temu zdjęcie i wstawiwszy na twittera ogłosi siebie jego autorem.

My się nie śmiejemy. A w opcję trzecią, iż to Lewis pobawił się w photoshopie i nawstawiał biednemu Jensowi królików i koni do zdjęcia, jakoś nam się wierzyć nie chce.

Jeśli Wiecie cokolwiek więcej gdzie można kupić takie wielki chupa-chupsy z gumą na temat okoliczności zdjęcia, piszcie. My tymczasem, dla złagodzenia boleści, wrzucimy kilka świeżych zdjęć z otwarcia nowego skrzydła na torze w Silverstone, z Jensonem calutkim w czerni:

NORTHAMPTON, ENGLAND - MAY 17:  (L-R)  John Surtees OBE, Sir Jackie Stewart OBE, Nigel Mansell OBE, Damon Hill OBE and Jenson Button MBE line up for a photograph during the opening of the Silverstone Wing at Silverstone Circuit on May 17, 2011 in Northampton, England.  (Photo by Clive Mason/Getty Images)

Left to right: Jenson Button, John Surtees and Nigel Mansell talk together during the opening of the new Silverstone Wing at the Silverstone Circuit, England Tuesday May 17, 2011. Silverstone has completed a $43.7 million overhaul of its pits and paddock as part of a 17-year agreement to host Formula One's British Grand Prix. (AP Photo/David Davies/PA Wire)   UNITED KINGDOM OUT NO SALES NO ARCHIVE

Oraz prowadzącym imprezę, formułowym reporterem BBC Jake'em Humphrey...

NORTHAMPTON, ENGLAND - MAY 17:  Jenson Button MBE talks with host Jake Humphrey during the opening of the Silverstone Wing at Silverstone Circuit on May 17, 2011 in Northampton, England.  (Photo by Clive Mason/Getty Images)

...który jak nic wyląduje któregoś pięknego popołudnia w "propozycji na ciacho dnia". (Cicho, na pewno uprawia jakiś sport).

LONDON, UNITED KINGDOM - SEPTEMBER 15: Jake Humphrey attends the TAG Heuer 150th Anniversary Party on September 15, 2010 in London, England. (Photo by Neil Mockford/Getty Images)

Udało nam się choć trochę odciągnąć Waszą uwagę od śniadania u Tiffany'ego?

ruby blue