Tymczasem Novak Djokovic wygrywa sobie wszystko co chce

I jeszcze znajduje czas na takie oryginalne sesje zdjęciowe.

Serbski tenisista jest w tym sezonie niepokonany, fenomenalny, piękny. A nie, to zawsze (o czym za moment). Jego zwycięskiej passy nie jest w stanie przerwać nawet Rafa Nadal, który tydzień temu (na oczach całego składu Królewskich) przegrał z nim w finale turnieju w Madrycie, w ten weekend ponownie musiał uznać wyższość Nole, tym razem na kortach w Rzymie. Biedactwo.

Spain's Rafael Nadal reacts against Serbia's Novak Djokovic during the Men's final of the Rome tennis open tournament on May 15, 2011 at Rome's Foro Italico.   AFP PHOTO / FILIPPO MONTEFORTE (Photo credit should read FILIPPO MONTEFORTE/AFP/Getty Images)

Rafael Nadal of Spain cools his head during his final match against Novak Djokovic of Serbia at the Rome Masters tennis tournament May 15, 2011. REUTERS/Alessia Pierdomenico (ITALY - Tags: SPORT TENNIS)

No dobrze, a co z tą sesją? Efekt końcowy, który podziwiać możecie na zdjęciu głównym wraz z filmikiem dokumentującym jej powstanie, to prezent od ginny00. W materiale zobaczyć możemy nie tylko Novaka w wydaniu sesyjnym (w różnych, również bardziej ubranych obliczach), ale też takie jego rozrywki jak gra w piłkę nożną i wieczorne wyjścia "na miasto":

Które wydanie podoba Wam się najbardziej?