Buttmilton w słusznej sprawie, w słusznym odzieniu

A co z tym wszystkim ma wspólnego brytyjski premier? Zaraz się dowiecie.

Buttmilton w słusznej sprawie A co z tym wszystkim ma wspólnego brytyjski premier? Kierowcy McLarena przyłączyli się do akcji promującej bezpieczeństwo na drogach. Z tej okazji odświętnie wystrojeni pojawili się na Downing Street Kierowcy McLarena przyłączyli się do akcji promującej bezpieczeństwo na drogach. Z tej okazji, wystrojeni od stóp do głów, zajechali pod rezydencję premiera Davida Camerona na Downing Street, popozowali wspólnie do zdjęć z nim i paroma szczęśliwymi dziećmi, udzielili kilku wywiadów i pojechali do domu. Nie myślcie, że nie wiemy, co działo się po zamknięciu drzwi gabinetu premiera. Wiemy co się działo! Focie z mieczem się działy! A po wyjściu? Też wiemy. Sesja z policjantem!

Kierowcy McLarena przyłączyli się do akcji promującej bezpieczeństwo na drogach. Z tej okazji, wystrojeni od stóp do głów, zajechali pod rezydencję premiera Davida Camerona na Downing Street, popozowali wspólnie do zdjęć z nim i paroma szczęśliwymi dziećmi, udzielili kilku wywiadów i pojechali do domu.

Jak widać, obecność tak ważnej persony zrobiła spore wrażenie na naszym Buttmiltonie.

McLaren F1 drivers Jenson Button (R) and Lewis Hamilton (L) pose for pictures outside 10 Downing Street in London, on May 11, 2011, with British Prime Minister David Cameron, (C) as they launch the UN Decade of Action for Road Safety. AFP PHOTO/Carl de Souza (Photo credit should read CARL DE SOUZA/AFP/Getty Images)

McLaren F1 driver Lewis Hamilton (L) poses for pictures with British Prime Minister David Cameron and team-mate Jenson Button (not pictured) outside 10 Downing Street in London, on May 11, 2011, as they launch the UN Decade of Action for Road Safety. AFP PHOTO/Carl de Souza (Photo credit should read CARL DE SOUZA/AFP/Getty Images)

A dzięki prezentowi od Zet a.k.a fuckyeahf1drivers, mamy krótką relację wideo z tego wydarzenia:

Nie myślcie, że nie wiemy, co działo się po zamknięciu drzwi gabinetu premiera. Wiemy co się działo! Focie z mieczem się działy!

A po wyjściu? Też wiemy. Sesja z policjantem!

Za dwa ostatnie zdjęcia dziękujemy Marcie, na większą dawkę obcowania z Buttmiltonem w słusznej sprawie zapraszamy do naszej galerii.

ruby blue