Co słychać u Toma Hilde?

No nie mówcie, że nie jesteście ciekawe.

Co słychać u Toma Hilde? Ruszyły przygotowania do sezonu letniego Tom Hilde na swoim blogu zamieścił wzruszającą notkę o tym, jak wraz z kolegami ściągnęli siatkę z igielitu, aby stłamszona pod nią trawa rosła piękną i zieloną Norweska kadra skoczków narciarskich rozpoczęła niedawno obóz przygotowawczy do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu letniego. Tom Hilde nie omieszkał podzielić się z nami każdą jego minutą (i chwała mu za to). Na swoim blogu skoczek zamieścił wzruszającą notkę o tym, jak z kolegami ściągnęli siatkę z igielitu, a teraz będą czekać na dobrą pogodę, aby stłamszona pod nią trawa rosła piękną i zieloną. No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na zdjęcia wspaniałej trawy i kolejne relacje z obozu Norwegów.

Norweska kadra narciarska już rozpoczęła obóz przygotowawczy do sezonu letniego, a Tom Hilde nie omieszkuje dzielić się z nami każdą jego minutą (i chwała mu za to). I tak na przykład na jego blogu znalazła się wzruszająca notka o tym jak z kolegami ściągnęli siatkę z igielitu, a teraz będą oczekiwać dobrej pogody by stłamszona pod nią trawa rosła piękną i zieloną.

Co poza tym? Cóż to byłby za obóz przygotowawczy bez obfotografowywania kolegów "z zaskoczenia"?

Bardziej tradycyjnych form przygotowań również nie zabrakło, choć nie wiemy  czy "tradycyjne" to właściwy przymiotnik dla opisania zabaw Hildziaka:

Czekamy na zdjęcie zielonej trawy więcej.