Sport.pl

To już oficjalne, to już pożegnanie...

Stephane Antiga odchodzi ze Skry po czterech pięknych latach spędzonych w Bełchatowie.

Niby już od dawno mówiło się o tym, że klub z Bełchatowa nie będzie chciał dłużej zatrzymywać u siebie Francuza, niby wielkiego zaskoczenie być nie może, ale smutek? A i owszem. Ciężko nam w ogóle wrócić pamięcią do czasów, w których blond fale Staphana nie gościły jeszcze w Bełchatowie, czy takie naprawdę kiedyś były?

I to wcale nie koniec pożegnań w Skrze. O czym doniosła nam szemela, na oficjalnej stronie zespołu pojawiła się informacja, iż "wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu" dostał również Kuba Novotny.

- Bardzo dziękujemy Stephanowi i Jakubowi za lata spędzone w naszym klubie. Zaowocowały one sukcesami i wiem, że oni również będą dobrze wspominali czas spędzony w Bełchatowie. Obaj do mnie zadzwonili i powiedzieli, że świetnie się czuli w ekipie PGE Skry - powiedział prezes bełchatowskiego klubu Konrad Piechocki.

Mimo, że ostatnie zdanie komunikatu: "Obecnie trwają rozmowy z siatkarzami, którzy wzmocnią PGE Skrę w przyszłym sezonie" wywołuje nutkę ekscytacji, to teraz dominującą emocją jest jednak u nas smutek. A Wy, będziecie tęsknić?

Więcej o: