Sport.pl

Ktoś nas oszukał. Sebastian Vettel jednak dotarł na ten nieszczęsny mecz

Zobaczcie, kto również dał się namówić na charytatywne kopanie piłki.

Vettel jednak dotarł na ten mecz Może i Seba pomylił początkowo stadiony, ale ostatecznie dotarł na miejsce Wbrew naszej wcześniejszej wiedzy, Vettel dotarł jednak na charytatywny mecz formułowców w Stambule. Na murawie znalazł się też tester Ferrari Jules Bianchi Pamiętacie jak w piątek donosiłyśmy o tym, że Sebastian miał być kapitanem drużyny formułowców mierzącej się w spotkaniu charytatywnym z tureckimi celebrytami, ale na murawie ostatecznie go zabrakło, bo pomylił stadiony w Stambule? Uśmiałyśmy się przednio, kazałyśmy przepraszać Jensa za nabijanie się z jego chińskiego McDrive'a i co, teraz musimy to wszystko odwołać. Kierowca Red Bulla może i rzeczywiście miał problemy geograficzno-nawigacyjne, ale na właściwy stadion ostatecznie trafił. Na zdjeciach z murawy z kierowców obecnie jeżdżących wypatrzyłyśmy jeszcze testera Ferrari Julesa Bianchi.

Pamiętacie jak w piątek donosiłyśmy o tym, że Sebastian miał być kapitanem drużyny formułowców mierzącej się w spotkaniu charytatywnym z tureckimi celebrytami, ale na murawie ostatecznie go zabrakło bo pomylił stadiony w Stambule? Uśmiałyśmy się przednio, kazałyśmy przepraszać Jensa za nabijanie się z jego chińskiego McDrive'a i co, teraz musimy to wszystko odwołać.

Kierowca Red Bulla może i rzeczywiście miał problemy geograficzno-nawigacyjne, ale na właściwy stadion ostatecznie trafił. Mamy na to mnóstwo dowodów w naszej galerii. Oto jeden, nie taki całkiem pierwszy z brzegu, z nich:

Sebastian Vettel

Na murawie z kierowców obecnie jeżdżących wypatrzyłyśmy jeszcze testera Ferrari, Julesa Bianchi:

Jules Bianchi

Jeroma D'Ambrosio z Virgin Racing:

Jerome D'Ambrosio

Oraz naszą rezolutną Rakietę. Ale tu już musimy poczynić stosowny wstęp: Witalij, byłbyś takim superhot piłkarzem.

Witalij Pietrow

Witalij Pietrow

Witalij Pietrow

Witalij Pietrow

Witalij Pietrow

Witalij Pietrow

Przemyśl to.

ruby blue

Więcej o: