Sport.pl

Jaime Alguersuari - okulary spawacza 0:2 (0:1)

Dlaczego, dlaczego, dlaczego?!

Jaime Alguersuari - okulary spawacza Dlaczego, dlaczego, dlaczego?! Na nowych zdjęciach z sesji dla Pepe Jeans Alguersuari niby wygląda OK - dobra fryzura, przedni kaftanik, idealna mina. Cały efekt psują okulary "spawacza" Nasze desperackie wołanie kierujemy, rzecz jasna, w stronę stylistów sesji zdjęciowych Pepe Jeans, którzy najwyraźniej nie spoczną, póki całkowicie nie zeszpecą naszego biednego Jaime. Dopiero co otrząsnęłyśmy się po pierwszych efektach współpracy marki i kierowcy, a dziś spada na nas kolejny cios. Tym razem boli bardziej, bo ile w przypadku tamtych zdjęć, zgrzyty dały się słyszeć na tylu poziomach, to w tym najnowszym, wszystko szło tak dobrze, tak dobrze! Jest wreszcie dobra fryzura, przedni kaftanik, idealna mina, a błękit wylewa się z ocząt modela. I po co, no powiedzcie nam po co, ten white visor pożyczony od Massy?

Nasze desperackie wołanie kierujemy, rzecz jasna, w stronę stylistów sesji zdjęciowych Pepe Jeans, którzy najwyraźniej nie spoczną póki całkowicie nie zeszpecą  naszego biednego Jaime. Dopiero co otrząsnęłyśmy się po pierwszych efektach współpracy marki i kierowcy, a dziś spada na nas kolejny cios.

Tym razem boli bardziej, bo ile w przypadku tamtych zdjęć, zgrzyty dały się słyszeć na tylu poziomach, to w tym najnowszym, wszystkie szło tak dobrze, tak dobrze! Jest wreszcie dobra fryzura, przedni kaftanik, idealna mina, a błękit wylewa się z ocząt modela. I po co, no powiedzcie nam po co, ten white visor pożyczony od Massy?

A może przesadzamy, może Wam takie wydanie Jaime się podoba? Hmm?

Więcej o: