Sport.pl

Nuri Sahin w Realu Madryt

A wraz z nim - jednoosobowy, ale bardzo barwny festiwal biczfejsów. Davidzie Villo - drżyj.

Nuri Sahin, świeżo upieczony mistrz Niemiec z Borussi Dortmund uzgodnił warunki sześcioletniego kontraktu z Realem Madryt. Reprezentant Niemiec będzie zarabiał 2,5 mln euro rocznie, Florentino Perez miał zaś na niego wydać 10 milionów.

Podczas konferencji prasowej Nuri podkreślał swoje przywiązanie do Borussii, i żal z powodu opuszczenia Dortmundu, podkreślając jednocześnie radość i dumę z dołączenia do ekipy Mourinha. Jeśli przyrost egzotycznej urody brunetów w szeregach Królewskich Was cieszy, to mamy jeszcze tę niezłą informację, iż działacze z Santiago Bernabeu interesują się także Hamilem Antiltopem z reprezentacji Turcji i Bayernu Monachium.

My zaś interesujemy się Nurim Sahinem i jakiś czas temu gościł on nawet na naszych łamach w charakterze ciacha niedocenianego. Po przeprowadzce do Madrytu jest wielce prawdopodobne, że będzie gościł częściej, zwłaszcza, jeśli nadal będzie strzelał tak pierwszorzędne biczfejsy, jak te, które znalazła dla nas lolla the one, a które są do obejrzenia w naszej galerii. A za cynk z transferem Nuriego dziękujemy także gabi13.

Więcej o: