Sport.pl

Tymczasem Frank Lampard się żeni

Zgadnijcie, co go zainspirowało.

Frank Lampard się żeni Zgadnijcie, co go zainspirowało Jak donoszą brytyjskie brukowce, Frank Lampard zamierza po zaledwie 18-miesięcznej znajomości poślubić prezenterkę telewizyjną Christine Bleakley Tak, tak! Wesele królewskie (ten, których ślub Kate i księcia Williama nie natchnął do poważnych wynurzeń natury egzystencjalnej, niech pierwszy rzuci kamieniem). My wciąż jak wczoraj pamiętamy głośne rozstanie piłkarza z Elen Rives, stąd pogłoska o szykowanym na lato ożenku z prezenterką telewizyjną Christine Bleakley po 18-stomiesięcznej zaledwie znajomości nieco nas zdziwiła. A jeśli nie jesteście na bieżąco z brytyjską prasą brukową, w ramach ciekawostki powiemy Wam, że Elen po rozstaniu z mężem pocieszenie znalazła w ramionach Petera Andre. Tak, tego Petera Andre, byłego męża Jordan. Tak, tej Jordan. No i znowu poszłyśmy w dygresję. Dobrze, koncentracja. Informacja o ślubie Franka i Christine nie została potwierdzona przez żadną ze stron, ale jak zawsze anonimowy superbliski znajomy pary, zapewnia, że sprawa pojawiła się w rozmowach zakochanych, co więcej myślą już o terminie i lokalizacji. Do zaślubin miałoby dojść w miesiącach letnich w Irlandii Północnej obok rodzinnej posiadłości wybranki piłkarza. Nie mogłyśmy wymyślić żadnej bystrej puenty, więc napiszemy: pożyjemy, zobaczymy.

Tak, tak! Wesele królewskie. (Ten, których ślub Kate i księcia Williama nie natchnął do poważnych wynurzeń natury egzystencjalnej, niech pierwszy rzuci kamieniem). (Nas natknął do takich):

Ale dobrze, wróćmy do Franka. My wciąż jak wczoraj pamiętamy głośne rozstanie piłkarza z Elen Rives, stąd pogłoska o szykowanym na lato ożenku z prezenterką telewizyjną Christine Bleakley po 18-sto miesięcznej zaledwie znajomości nieco nas zdziwiła. A jeśli nie jesteście na bieżąco z brytyjską prasą brukową, w ramach ciekawostki powiemy Wam, że Elen po rozstaniu z mężem pocieszenie znalazła w ramionach Petera Andre. Tak, tego Petera Andre, byłego męża Jordan. Tak, tej Jordan.

No i znowu poszłyśmy w dygresję. Dobrze, koncentracja. Informacja o ślubie Franka i Christine nie została potwierdzona przez żadną ze stron, ale jak zawsze anonimowy superbliski znajomy pary, zapewnia, że sprawa pojawiła się w rozmowach zakochanych, co więcej myślą już o terminie i lokalizacji. Do zaślubin miałoby dojść w miesiącach letnich w Irlandii Północnej obok rodzinnej posiadłości wybranki piłkarza.

Nie mogłyśmy wymyślić żadnej bystrej puenty, więc napiszemy: pożyjemy, zobaczymy.

(A wcześniej za donos i zdjęcie główne podziękujemy serdecznie sedosfer1901).

ruby blue

Więcej o: