Juud Trump jednak nie został mistrzem świata

Ale my mamy za to dla Was nagrodę pocieszenia.

Snookerowe ciacho Juud Trump jednak nie został mistrzem świata Przepiękny i tajemniczy Juud Trump nie został mistrzem świata w snookerze, lecz jego główny rywal nie ma wątpliwości, że to Juud jest najlepszym zawodnikiem. Na nic zdało się nasze wsparcie, modlitwy, dary i ofiary. Młodego Judda Trumpa chyba jednak zjadła trema, bo w ostatniej części pojedynku finałowego z Johnem Higginsem popełniał niesamowicie proste błędy i na dobrą sprawę sam podarował Szkotowi tytuł mistrza oraz radość jego całej uroczej rudej rodzince. O tym jednak, że przyszłość dyscypliny należy do Trumpa, nie miał wątpliwości nawet sam świeżo upieczony mistrz świata. - Judd był lepszym zawodnikiem. On gra rodzaj snookera, jakiego ja nigdy wcześniej nie widziałem. To było niewiarygodne, jego long shoty były fantastyczne. Cudownie się na to patrzyło - mamy do czynienia z nową rewelacją dyscypliny - stwierdził po meczu Higgins.

Na nic zdało się nasze nowo odnalezione wsparcie. Młodego Judda chyba jednak zjadła nieco trema, bo w ostatniej części pojedynku finałowego z Johnem Higginsem popełniał niesamowicie proste błędy i tak na dobrą sprawę sam podarował Szkotowi tytuł i radość jego całej uroczej rudej rodzince:

John Higgins of Scotland poses with his family after winning the final of the World Championship Snooker tournament against Judd Trump of Britain at the Crucible Theatre in Sheffield, England, on May 2, 2011. AFP PHOTO/Andrew Yates (Photo credit should read ANDREW YATES/AFP/Getty Images)

O tym jednak, że przyszłość dyscypliny należy do Trumpa, nie miał wątpliwości nawet sam świeżo upieczony mistrz świata.

- Judd był lepszym zawodnikiem. On gra rodzaj snookera jakiego ja nigdy wcześniej nie widziałem. To było niewiarygodne, jego long shoty były fantastyczne. Cudownie się na to patrzyło - mamy do czynienia z nową rewelacją dyscypliny - stwierdził po meczu Higgins.

Zobaczmy czy i Wy podzielicie zachwyt pana Higginsa po zapoznaniu się z nagrodą pocieszania, nadesłaną do nas przez szaloną_fankę46 oraz szer.ankę:

Judd Trump

Judd Trump

Judd Trump

Spodziewałyście się, że snookerowa koszula i kamizelka skrywa pod sobą takie skarby?