Sport.pl

Jest! Wodne powitanie Skry w ruchomym obrazku!

Jeśli do tej pory nie ochłonęłyście jeszcze po poniedziałkowej galerii z przemarszu siatkarzy mistrza Polski przez fontanny, dzisiejszym materiałem z pewnością Wam tego nie ułatwimy.

Wodne powitanie Skry Cofamy swoje utyskiwania na hydrofilie co poniektórych Bełchatowian Cofamy utyskiwania na hydrofilie co poniektórych Bełchatowian. Stephane Antiga umocnił swoją pozycję na tronie Mistera Mokrego Bełchatowskiego Podkoszulka. Jeśli do tej pory nie ochłonęłyście jeszcze po poniedziałkowej galerii z przemarszu siatkarzy mistrza Polski przez fontanny, dzisiejszym materiałem z pewnością Wam tego nie ułatwimy. A my cofamy swoje poniedziałkowe utyskiwania na hydrofilie co poniektórych Bełchatowian, bo jak się okazuje, również i wrażliwe kotki Kurek i Bąkiewicz oraz pokerfejs Woicki, dali się w późniejszej części uroczystości ponieść lawinie uniesienia, wody i kultowej piosenki. A Stephane Antiga tylko umocnił swoją pozycję na tronie Mistera Mokrego Bełchatowskiego Podkoszulka.

Zapraszamy na 10 minut po których Wasz dzień będzie lepszy, uśmiech szerszy, oczy bardziej błyszczące, plakat Bartka Kurka na ścianie kolorowszy. Chyba nie ma takiego słowa, ale cóż znaczą nasze błędy językowe w obliczu tego co zaraz zobaczycie. A my cofamy swoje poniedziałkowe utyskiwania na hydrofilie co poniektórych Bełchatowian, bo jak się okazuje, również i wrażliwe kotki Kurek i Bąkiewcz oraz pokerfejs Woicki, dali się w późniejszej części uroczystości ponieść lawinie uniesienia, wody i kultowej już piosenki.

 

 

A Stephane Antiga tylko umocnił swoją pozycję na tronie Mistera Mokrego Bełchatowskiego Podkoszulka.

Podziękowania za podzielenie się linkiem kierujemy w stronę justyny oraz komi.

Więcej o: