Kącik szczypiorniakowy, odcinek piąty

W zeszłym tygodniu zachwycałyśmy się chłopcami z Hamburga, dziś na czynniki pierwsze rozłożymy Tkaczykowe Lwy oraz przestrzeżemy, jaki los Was czeka, jeśli nie będzie czytać Szczypiorniakowego Kącika.

Myślałyście, że tylko zespół Lijków ma takie fajne rozrywki jak curling? Bynajmniej.

I że tylko oni uprawiają sporty w negliżu? Absolutnie nie! O czym przekonają nas zdjęcia od santarve:

Jest i nasz Grześ:

Oraz śliczny Uwe Gensheimer:

Młody Niemiec takim znowu naturszczykiem na Ciachach nie jest, możecie go pamiętać chociażby z wyborów mistera szwedzkiego mundialu, w których całkiem nieźle sobie zresztą poradził. Do tej pory chyba jednak nie oddałyśmy mu należnego miejsca antenowego, dlatego teraz, z wielką przyjemnością zapraszamy Was na festiwal Uwe Gensheimera by anka8765:

 

Uwe Gensheimer im Interview

 

Oddur Gretarsson (bottom) of Iceland is challenged by Uwe Gensheimer of Germany during their main round match at the Men's Handball World Championship in Jonkoping January 22, 2011.           REUTERS/Umit Bektas (SWEDEN  - Tags: SPORT HANDBALL)

 

Jeśli do tej pory nie jesteście jeszcze przekonane, unicestwi Was filmik z jego sesji dla Pumy:

Oddychacie tam jeszcze? Dla uspokojenia zdjęcie w dość kontrowersyjnym doborze odzienia:

 

 

Oraz dokumentacja uroczej mimiki  (zwłaszcza przy gościu specjalnym zdjęcia) od santarve:

 

 

*** W zeszłym tygodniu prezentowałyśmy Wam występ Mimi Krausa w kampanii dotyczącej AIDS, ale i na to chłopcy z Mannheim mają odpowiedź. Przed Wami, w kąciku kampanii społecznej, ponownie od anki8765, Uwe Gensheimer i Oliver Roggish w akcji PETA przeciwko mordowaniu fok:

 

Oliver Roggish równie dobrze wypada także w zdecydowanie bardziej rozrywkowym wydaniu, o czym przekonuje nas filmik nadesłany przez handballerkę, którego okrutny Youtube nie pozwala nam wkleić, dlatego będziecie musiały kliknąć w link (warto!).

A na koniec wycieczki po Mannheim, dziewczęta polecają Waszej uwadze jeszcze szwajcarskiego rozgrywającego, Andy Schmida:

 

Lubimy.

A pożegnamy się obiecanym ostrzeżeniem przed ignorancją od anki8765. Ku przestrodze!:

P.S Właśnie się zreflektowałyśmy, że w zeszłym tygodniu zapomniałyśmy o tradycyjnym zdjęciu Mikkela Hansena!

No już już:

ruby blue