Kącik szczypiorniakowy, odcinek 2

W którym opowiemy o kolejnych emocjonujących transferach oraz o tym dlaczego (nie) warto dbać o środowisko.

Kącik szczypiorniakowy, odcinek 2 W którym opowiemy między innymi o kolejnych emocjonujących transferach W którym opowiemy o kolejnych transferach i dlaczego (nie) warto dbać o środowisko. A zaczniemy od doniesień z poczynań naszych piłkarzy z niemieckich parkietów Zaczniemy od doniesień z poczynań naszych piłkarzy z niemieckich parkietów. Po dłuższej przerwie, spowodowanej rehabilitacją po operacji, do gry powrócił Sławek Szmal. Polski bramkarz miał duży wkład w zwycięstwo Lwów nad Fuechse Berlin, w którym świetny występ zaliczył Michał Kubisztal (7 bramek) i nieco mniej imponujący, Bartek Jaszka (3 bramki). Pięć trafień w tym spotkaniu zaliczył Grzesiek Tkaczyk. Rhein-Neckar Loewen dobrą passę udało się również utrzymać w spotkaniu Ligi Mistrzów. W 1/8 rozgrywek drużyna Tkaczyka, Bieleckiego i Szmala pokonała 31:28 Croatię Zagrzeb. Nie możemy jednak opuścić niemieckiej ligi bez wspomnienia o kolejnym zwycięstwie kroczącego po tytuł mistrzowski HSV Hamburg z Lijkami w składzie. Młodszy z braci Lijewskich razem z Karolem Bieleckim opuszczą Bundesligę. Od przyszłego roku będą oni reprezentować barwy AG Kopenhaga, które planuje podbój Europy. Jeśli na hasło AG Kopenhaga nie zapaliła Wam się jeszcze żarówka, to podpowiadamy, gwiazdą duńskiego klubu jest Mikkel Hansen. I widzicie, redaktorka wiadoma nawet nie musiała szukać pretekstu do wzmianki o swoim lubym ze Skandynawii. A i Wy czuwacie nad jego stałą obecnością w kąciku. Gwiazda szwedzkiego mundialu razem z Francuzem Danielem Narcissem wzięła udział w kampanii uświadamiającej korzyści płynące z recyklingu. Zgadnijcie, kto właśnie wybiera się do Danii rozrzucać butelki po tamtejszych plażach.

Zaczniemy jednak od doniesień z poczynań naszych piłkarzy z niemieckich parkietów. Po dłuższej przerwie spowodowanej rehabilitacją po operacji, do gry powrócił Sławek Szmal. Polski bramkarz miał duży wkład w zwycięstwo Lwów nad Füchse Berlin, w którym świetny występ zaliczył Michał Kubisztal (7 bramek) i nieco mniej imponujący, Bartek Jaszka (3 bramki). Pięć trafień w tym spotkaniu zaliczył Grzesiek Tkaczyk.

Grzegorz TKACZYK / RNL RNL vs. Fuechse Berlin Rhein-Neckar-Loewen Saison 2010 / 2011    Copyright: AS Sportfoto / Sörli Binder  www.as-sportfoto.de S.Binder Hauptstr 143 69168 Wiesloch as-sportfoto@hotmail.de  soerli@hotmail.de Steuernummer 32035/38579 Finanzamt Heidelberg

Rhein-Neckar Loewen dobrą passę udało się również utrzymać w spotkaniu Ligii Mistrzów. W 1/8 rozgrywek drużyna Tkaczyka, Bieleckiego i Szmala pokonała 31:28 Croatię Zagrzeb. A my w tym miejscu zatrzymamy się na moment przy postaci Sławka Szmala, by zaprezentować Wam oblicze polskiego golkipera jakim go nie znacie:

Mhm. Przy okazji możecie posłuchać jego imponującego niemieckiego.

A jeśli już jesteśmy przy naszych reprezentantach jakich ich nie znamy, wróćmy jeszcze na moment do szwedzkiego mundialu i nietypowego treningu kadry Wenty:

 

 

Żart o Smudzie w obliczu ostatnich dokonań naszych kopaczy bawi coraz mniej.

Nie możemy jednak opuścić niemieckiej ligi bez wspomnienia o kolejnym zwycięstwie kroczącego po tytuł mistrzowski HSV Hamburg z Lijkami w składzie. Czego podsumować nie możemy inaczej aniżeli zdjęciami tychże:

 

 

Szanowne niemiecki fanki, nie będzie już więcej piwa z Krzyśkiem Lijewskim. Koniec. Młodszy z braci Lijewskich razem z Karolem Bieleckim opuszczą bowiem Bundesligę. Od przyszłego roku będą oni reprezentować barwy AG Kopenhaga, które planuje podbój Europy. Jeśli na hasło AG Kopenhaga nie zapaliła Wam się jeszcze żarówka, to podpowiadamy:

 

Tak tak, gwiazdą duńskiego klubu jest Mikkel Hansen. I widzicie, redaktorka wiadoma nawet nie musiała szukać pretekstu do wzmianki o swoim lubym ze Skandynawii. A i Wy czuwacie nad jego stałą obecnością w kąciku. Gwiazda szwedzkiego mundialu razem z Francuzem Danielem Narcissem wzięła udział w kampanii uświadamiającej korzyści płynące z recyklingu. Ten drugi ruszył nawet w plener posprzątać świat:

Zgadnijcie, kto właśnie wybiera się do Danii rozrzucać butelki po tamtejszych plażach.

 

Trzeba ją pouczyć.

ruby blue

Za nieoceniony wkład w powstanie dzisiejszego odcinka dziękujemy serdecznie handballerce, santarve, emmie_handball18 oraz lady_m.