Nikt nie wzrusza się tak słodko jak Olieg Achrem

Oraz nikt nie trenuje tak ponętnie jak siatkarze Resovii Rzeszów. I wygląda tak chłopięco w wieku 30 lat jak Michał Bąkiewicz.

Jeśli zaglądacie regularnie na stronę lookr.tv, to już Wiecie zapewne o czym mówimy. Mamy dziś dla Was dwa najnowsze materiały pochodzące z tej właśnie strony, których bohaterami są siatkarze z Rzeszowa. W pierwszym, zawodnicy klubu wyjawiają co sądzą o świeżo upieczonym obywatelu Polski, i już samo to jest niebywale urocze, ale prawdziwe wzruszenia przychodzą dopiero w drugiej części filmiku, wraz ze wzruszaniem wyraźnie przejętego, gdy mowa o polskim obywatelstwie, Oliega.

 

Materiał#2, opiewający potencjał zespołu, budżet i szanse detronizacji Skry Bełchatów, jest tylko z pozoru mniej interesujący. Wszystko dlatego, że całość okraszona jest obrazkami z treningów Rzeszowian. Takimi jak te:

 

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów

Oraz wieloma innymi. A w bonusie cudowny sposób w jaki Georgy Grozer wymawia "Igła":

Resovia, Resovią, ale my ostatnie zdanie tego teksu chcemy poświęcić Michałowi Bąkiewiczowi, który wczoraj skończył 30 lat. 30 lat! Dacie wiarę? Z okazji urodzin, nie będziemy już Tobie Miśku przypominać zdjęcia z piłką (nawet jeśli bardzo byśmy chciały).

 

O, nasz prezent już dotarł.