Jaime Alguersuari chce Wam coś pokazać

Kącik kontrowersyjnej fryzury formułowaca powraca.

Jaime Alguersuari chce Wam coś pokazać Kącik kontrowersyjnej fryzury formułowca powraca Jaime Alguersuari pochwalił się nową fryzurą. Paradoksalnie ten ulizany zaczes wyprowadza chłopięcą aparycję Jaime na nowy, bardziej męski poziom O ile jednak w przypadku niedawno prezentowanej fryzury "Gregor Schlierenzauer spotyka Justina Biebera" w wydaniu Jensona Buttona miałyśmy do czynienia z melodią odległej przeszłości, która już nigdy nie powróci, to Jaime zaprezentował nam najnowsze uczesanie prosto ze swojej rąsi. A my nie jesteśmy w stanie wydać jednoznacznego werdyktu. Zobaczmy. W pierwszych sekundach naszej reakcji zrobiłyśmy oczywiście wielkie oczy i wydałyśmy z siebie okrzyki przerażania. Ale później. Później się uspokoiłyśmy, przyjrzałyśmy i doszłyśmy do wniosku, że o ile fryzura w swej naturze jest zła do cebulki włosa, to sam Jaime wygląda w niej ... dobrze? Tak jakby paradoksalnie ten ulizany zaczes wyprowadzał chłopięcą aparycję Jaime na nowy, bardziej męski poziom, a do pełni szczęścia brakowało tylko smokingu.

O ile jednak w przypadku niedawno prezentowanej fryzury 'Gregor Schlierenzauer spotyka Justina Biebera' w wydaniu Jensona Buttona miałyśmy do czynienia z melodią odległej przeszłości, która już nigdy nie powróci, to Jaime zaprezentował nam najnowsze uczesanie prosto ze swojej rąsi. A my, zupełnie jak nadsyłające nam zdjęcie Ewa, Caroline, labradorka i mala95, nie jesteśmy w stanie wydać jednoznacznego werdyktu. Zobaczmy.

 

W pierwszych sekundach naszej reakcji zrobiłyśmy oczywiście wielkie oczy i wydałyśmy z siebie okrzyki przerażania. Ale później. Później się uspokoiłyśmy, przyjrzałyśmy i doszłyśmy do wniosku, że o ile fryzura w swej naturze jest zła do cebulki włosa, to sam Jaime wygląda w niej ... dobrze? Tak jakby paradoksalnie ten ulizany zaczes wyprowadzał chłopięcą aparycję Jaime na nowy, bardziej męski poziom, a do pełni szczęścia brakowało tylko smokingu.

Zgodzicie się z nami, czy to tylko majaki i wizje redaktorki zamroczonej odkryciem, iż Jaime ma takie samo żelazko jak ona? TAK czy NIE dla nowej fryzury Alguersuariego?

ruby (naprawdę mam takie żelazko!) blue