Wszyscy chcą grać na różowej gitarce Ville Kantee

Nie dziwimy się. Oraz o szczęśliwym zakończeniu poszukiwań instrumentu, na którym potrafi grać Gregor Schlierenzauer.

Każdy chce grać na gitarce Ville Kantee Zdolni chłopcy - skaczą na nartach, a po treningach muzykują Były skoczek Ville Kantee gra na gitarze. Fin jest liderem rockowej grupie muzycznej The Kroisos, w której gra także Jussi Hautamaeki, starszy brat Mattiego Niepozorny Hildziak grający na niepozornej gitarce rozpoczął erę ujawniania się kolejnych talentów muzycznych w gronie sportowców. Wy, nasze wierne czytelniczki wyjaśniłyście nam, że były skoczek narciarski, którego nieco starsze - tak jak my - dziewczęta pamiętać mogą jeszcze ze skoczni, Ville Kantee potrafi grać na gitarze. Fin aktualnie zajmuje się liderowaniem rockowej grupie muzycznej The Kroisos, w której gra jeszcze Jussi Hautamaeki, znany bardziej jako starszy brat Mattiego.

Pamiętacie jeszcze to zdjęcie?

 

Tom Hilde

Niepozorny Hildziak grający na niepozornej gitarce rozpoczął erę konkursów oraz poszukiwań i ujawniania się kolejnych talentów muzycznych w stawce. Wy w komentarzach wyjaśniłyście nam wówczas, że gitara należy do byłego skoczka, którego nieco starsze - tak jak my- dziewczęta pamiętać mogą jeszcze ze skoczni, Ville Kantee. Fin aktualnie zajmuje się liderowaniem rockowej grupie muzycznej The Kroisos, w której gra jeszcze Jussi Hautamaeki, znany bardziej jako starszy brat Mattiego. Różowa gitara na oryginalnym właścicielu wygląda tak (weźcie poprawkę na inne światło):

 

Wygląda na to, że gitara odbyła małe tournee po norweskich skoczkach, bowiem dziś natknęłyśmy się na zdjęcie kolejnego jego chwilowego, ale jak widać szczęśliwego posiadacza.

 

Czekamy na następnych.

Nie musiałyśmy za to długo czekać na kolejne zdjęcie Hildziaka z gitarą w ręce, tym razem w wydaniu bardziej klasycznym. A to za sprawą prezentu od hohi:

 

Na koniec obiecany Gregor Schlierenzauer. Nie mamy pewności ni dowodów czy skoczek rzeczywiście potrafi grać na dzierżonym w dłoniach instrumencie, ale jest zdjęcie? Jest. (Nie żeby dotychczasowi członkowie zimowej orkiestry osiągali jakieś niesamowite poziomy swojej gry). Tadam:

 

Za zdjęcie podziękujmy wszystkie themisiuli1. Kogo jeszcze i na jakim instrumencie chciałybyście zobaczyć?