O czym myśli Tom Hilde - wielkie rozstrzygnięcie

Z równie wielką nagrodą, nagrodami pocieszania oraz oczywiście nową zagadką.


Tak jak się spodziewałyśmy, zdjęcie Schlierenzauera w bokserkach skutecznie zmobilizowało Was do udzielenia odpowiedzi na pytanie, co też takiego na zdjęciu myśleć może sobie Hildziak. Zanim jednak przejdziemy do ogłoszenia zwyciężczyni, przedstawimy Wam propozycje nie do końca merytoryczne, które jednak rozbawiły nas na tyle skutecznie, że postanowiłyśmy je wyróżnić poza konkursem.

I tak, pierwsze wyróżnienie trafia do rąk camomille, która urzekła nas rozbrajającą szczerością:

"Mialam napisać coć fajnego co robi Hildziak ale nagroda mnie zniechęciła"

Droga Camomille, skonsultowawszy sprawę z Twoim profilem, mamy dla Ciebie nagrodę pocieszenia  dopasowaną (oby!) do Twoich potrzeb:

 

Drugim wyróżnieniem uhonorowałyśmy komentarz czytelniczki przejawiającej całkowicie odwrotną postawę względem nagrody głównej:

"Od razu mówię, że wpisanie w grafikę 'schlierenzauer w bokserkach' nic nie da ;):)"

Napisała hohi , do której również trafia sprofilowana specjalnie dla niej nagroda pocieszenia:

 

A teraz już czas na ostateczne rozstrzygnięcie. Nagrodę główną - zdjęcie Szlierenzauera w bokserkach - za najlepszą (naszym zdaniem) odpowiedź na pytanie o czym na rzeczonym zdjęciu myśli Tom Hilde, dostaje lady_football i jej komentarz:

"Tom myśli właśnie o tym zdięciu Schlierenzauera w bokserkach:D"

Gratulujemy! A oto i nagroda:

 

No co, nikt nie pytał, czy na zdjęciu będzie również zasłaniająca połowę ciała szyba. A jeśli nie czujecie się w pełni usatysfakcjonowane, to proszę bardzo:

 

Na koniec obiecana nowa zagadka, której bohaterem ponownie będzie Hildziak (ej, nie nasza wina, że Norweg ma taki potencjał konkursowy!). A oto i ona: czego w śniegu szuka/już znalazł Tom Hilde?

 

Do wygrania zdjęcie Sandry Schlierenzauerowej bez makijażu. (Gdybyś ktoś pytał - bez szyby zasłaniającej połowę twarzy. Choć w sumie jeszcze nie wiemy czy to dobrze.)

A za zdjęcie - nagrodę główną dziękujemy serdecznie janeczce i przy okazji, spełniając jej prośbę, pozdrawiamy Miśka niedowiarka. Miśku niedowiarku, w cokolwiek nie wierzysz - uwierz!

ruby blue