Mark Webber mówi: basta!

Bo my tu ciągle Jenson Jenson, OMG, omdlenia, podniety, podczas gdy on też ma TAKIE zdjęcia i domaga się sprawiedliwości, wolności, równości i braterstwa.

Mark Webber mówi: basta! Webbo skąpany w promieniach zachodzącego słońca Jenson Button jest królem prawdziwej elegancji, jednak Mark Webber nie chciał oddać pola bez walki i pojawił się w zjawiskowej sesji dla magazynu Sport&Style My tu ciągle Jenson, Jenson, OMG, omdlenia, podniety, podczas gdy Mark Webber także ma w swoim dorobku wspaniałe zdjęcia i domaga się sprawiedliwości, wolności, równości i braterstwa. Faktem jest, że Jenson Button na pozycję niekwestionowanego króla garnituru i eleganckiego looku, na którą pracował długo i wytrwale, jednak Webber nie chce oddać pola bez walki i przygotował dziś dla swoich fanek prawdziwą niespodziankę. A jest nią zjawiskowa sesja dla magazynu Sport&Style. Webbo skąpany w promieniach zachodzącego słońca, w białej koszuli, w okularach przeciwsłonecznych, za kierownicą oldschoolowego samochodu, naszym zdaniem zasługuje na równie entuzjastyczne OMG, co Jenson Button. Myślicie, że Webbo ma jeszcze szanse dogonić dorobek Jensa?

Jenson Button na swoją pozycję niekwestionowanego króla garnituru i eleganckiego looku w padoku pracował długo i wytrwale, ale Mark Webber bynajmniej pola oddać nie chce i przygotował dziś dla Was prawdziwą niespodziankę. A jest nią zjawiskowa sesja dla magazynu Sport&Style. Webbo skąpany w promieniach zachodzącego słońca, w białej koszuli, w okularach przeciwsłonecznych, za kierownicą oldskulowego samochodu, naszym zdaniem zasługuje na równie entuzjastyczne OMG co Jenson Button.

 

Reszta tej fenomenalnej sesji zdjęciowej do obejrzenia w naszej galerii. Myślicie, że Webbo ma jeszcze szanse dogonić dorobek Jensa? Ku milszym i owocniejszym rozważaniom zostawiamy Was z jeszcze jednym, pochodzącym z innego źródła zdjęciem.

 

 

Tymczasem Jenson dostaje punkty minusowe za wspólną (i co z tego, że fajną) sesję z jessybondgirl.

 

ruby blue