Na dobry początek dnia: niemieccy piłkarze są strasznie fajni i w ogóle

Tak, zauważyłyśmy, że tytuły zakończone na "i w ogóle" maja w sobie ogromną pojemność semantyczno - semiotyczną i w zasadzie najlepiej oddają nasze uczucia pod adresem byłych i obecnych piłkarzy Bundesligi, którym zwykła leksyka nie jest w stanie podołać. Zapraszamy więc na tekst, w którym Mesut Ozil rapuje a piłkarze Borussi Dortmund robią sztuczki, na widok których szczęka opada. Serio. Naprawdę opada.

Ale na początek Dzieciątko Mesut, którego piękna, wymyślona przez nas ksywka musi chyba, przynajmniej chwilowo ustąpić jakiejś bardziej rytmicznej zbitce typu: DJ'Ozzz, albo O-Mess, albo MC Wytrzeszcz, albowiem, jak się rzekło kilka linijek wyżej: Mesuciatko rapuje. Nagranie jest stare, jeszcze z czasów Werderu, i same nie jesteśmy pewne, czy już gdzieś kiedyś u nas nie gościło, ale przecież takiego kotleta zawsze warto odgrzać. No to jedziesz Mesut:

Ten moment, w którym speszenie ewoluuje w pewnego siebie biczfejsa... bezcenny... <3. A początki raperskiej kariery Ozila przesłała nam Fishuu.

Jednakże śpiewanie, tudzież rapowanie nei wyczerpuje listy talentów zawodników Bundesligi a ni ich pomysłowości, która to pomysłowość zdaje się rosnąć wprost proporcjonalnie do powiększającej się przewagi punktowej nad rywalami do mistrzostwa, prz czym, zgodzicie sie chyba, że w przypadku Borussii Dortmund słowo "rywal" ma już znaczenie tylko umowne. W tak pięknych okolicznościach tabelowo-pinktowych piłkarze pszczółek muszą sobie wymyślać inne rozrywki, o czym nam donoszą Joanna, blackqueen i Grażyna:

Nasza pierwsza reakcja: WOW. Druga: nieee, to chyba jednak niemożliwe... Trzecia: nawet jeśli nie możliwe, to  pomysł i tak jest fajny. Czwarta: dlaczego Roman Weidenfeller, który do tej pory jawił nam się jako posępna karykatura TIma Wiese ucieleśniająca koszmar najgorszej możliwej męskiej fryzury (tak, najgorszej, bo wbrew obiegowej opinii to jest naprawdę dużo gorsze od tego) zrobił się nagle tak nieoczekiwanie i nieodparcie przystojny? Piąta: I w ogóle. Strasznie fajni ci piłkarze Borussii.