Na dobry początek dnia: kierowcy F1 dla Bobby'ego

Zapraszamy na 11 minut i 28 sekund nieustannego uśmiechania się do monitora.

Kierowcy F1 dla Roberta Nagranie, w którym kierowcy stawki życzą Robertowi powrotu do zdrowia Nagranie, w którym kierowcy stawki życzą Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia, znalazło się w środę na oficjalnej stronie F1. I jak nie kochać formułowców? Nagranie, w którym prawie wszyscy kierowcy stawki (Nico Rosberg był wówczas najwyraźniej w łazience, a cały czas antenowy dla Ferrari wykorzystał Fernando Alonso) życzą Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia, znalazło się w środę na oficjalnej stronie F1. Powodów do wzruszeń i uśmiechów dostarcza już sam fakt takiej inicjatywy, ale wykonanie przejść może najśmielsze oczekiwania. Jak tu się nie roześmiać na zaproszenie Heikkiego do wspólnego występu w rajdzie w Finlandii, gdzie można miękko lądować w śniegu, rozczulić nad nieporadnym akcentem Witka i Kamui, podniecić sposobem w jaki Jaime wymawia R(rrr)obert, uśmiechnąć nad przewijającymi się zewsząd żarcikami o zamiłowaniach Kubicy do hazardu, podumać nad wielkością czoła Liuzziego. I nawet Nick Heidfled ze swoją szczerą i nie przesłodzoną wypowiedzią wydał nam się sympatyczny, a nie najwyższych lotów żart Barichello o nosie i Jensa o morfinie zabawny. I jak tu nie kochać formułowców, Formuły, Bobby'ego i wielkiego czoła Liuzziego?

Nagranie, w którym prawie wszyscy kierowcy stawki (Nico Rosberg był wówczas najwyraźniej w łazience, a cały czas antenowy dla Ferrari wykorzystał Fernando Alonso) życzą Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia, znalazło się wczoraj na oficjalnej stronie F1. Powodów do wzruszeń i uśmiechów dostarcza już sam fakt takiej inicjatywy, ale wykonanie przejść może najśmielsze oczekiwania. Jak tu się nie roześmiać na zaproszenie Heikkiego do wspólnego występu w rajdzie w Finlandii, gdzie można miękko lądować w śniegu, rozczulić nad nieporadnym akcentem Witka i Kamui, podniecić sposobem w jaki Jaime wymawia R(rrr)obert, uśmiechnąć nad przewijającymi się zewsząd żarcikami o zamiłowaniach Kubicy do hazardu, podumać nad wielkością czoła Liuzziego. No zobaczcie same czy się da:

I nawet Nick Heidfled ze swoją szczerą i nie przesłodzoną wypowiedzią wydał nam się sympatyczny, a nie najwyższych lotów żart Barichello o nosie i Jensa o morfinie  zabawny.

I jak tu nie kochać formułowców, Formuły, Bobby'ego i wielkiego czoła Liuzziego?

ruby blue

 

Za informację spływającą hurtowo na naszą skrzynkę dziękujemy serdecznie labradorce, MaddieeF1, Maloney, getkowskiej, majuni, Rom3czqy oraz blackqueen.