Co słychać w Realu Madryt?

Ano dzieje się trochę, a ponieważ nie codziennie odwiedza cię prezydent Izraela, nawet jeżeli jesteś jednym z największych klubów piłkarskich na świcie, postanowiłyśmy sprawdzić co porabiają Królewscy. Przy czym słowo "sprawdzić" oznacza tu "wykorzystać strugi informacji płynące od naszych czytelniczek".
Co słychać w Realu Madryt? Jeden z największych klubów na świecie nie codziennie odwiedza prezydent Izraela Nawet jeden z największych piłkarskich klubów na świecie nie codziennie odwiedza prezydent Izraela. Postanowiłyśmy sprawdzić, co porabiają "Królewscy". Ano dzieje się trochę, a ponieważ nie codziennie odwiedza cię prezydent Izraela, nawet jeżeli jesteś jednym z największych klubów piłkarskich na świecie, postanowiłyśmy sprawdzić, co porabiają "Królewscy". Real Madryt wziął udział w kampanii promującej Hiszpanię i jej stolicę, a kapitan reprezentacji tego kraju Iker Casillas oraz jej trener Vicente del Bosque gościli w El Pardo, Pałacu Królewskim w Madrycie, gdzie bramkarz Realu Madryt odebrał Copa Baron de Guell - nagrodę dla La Furia Roja. Copa Baron de Guell wchodzi w skład Narodowych Nagród Sportowych i wręczany jest najlepszej drużynie kraju w danym roku. To jeszcze nie koniec oficjalnych wystąpień piłkarzy Los Blancos. Kiedy nie ratują świata, nie promują Hiszpanii i nie odbierają nagród - przyjmują wizyty od noblisty i prezydenta Izraela - Szymona Peresa. Inne wieści są takie, że wciąż kwitnie miłość Kaki i ciężarnej po raz drugi Caroline.

Przejdźmy więc może od razu do rzeczy:


***Ozilla donosi, że Królewscy wzięli udział w kampanii promującej Hiszpanię i jej stolicę, z czego największym pożytkiem jest kilka całkiem przyjemnych zdjęć zawierających garnitury, biczfejsy i dzieciątko Mesut w wersji zarówno roześmianej, jak i zaciętej:

Piłkarze Realu Madryt

Piłkarze Realu Madryt

Piłkarze Realu Madryt


***lolla_the_onepisze z kolei, że "Kapitan reprezentacji Hiszpanii Iker Casillas oraz jej trener Vicente del Bosque gościli w El Pardo, Pałacu Królewskim w Madrycie, gdzie bramkarz Realu Madryt odebrał Copa Barón de Güell - nagrodę dla La Furia Roja. Copa Barón de Güell wchodzi w skład Narodowych Nagród Sportowych i wręczany jest najlepszej drużynie kraju w danym roku. "

Jak wyglądało to w ruchomych obrazakch - możecie zobaczyć tutaj. Zwracamy uwagę na poprawienie krawata w 0:36, i na puszyste, lekko nastroszone wręcz włosy... Wiesz co lollu, jesteśmy na Ciebie trochę złe - zdążyłyśmy już apomnieć jak nieznośnie seksowny jest Casillas, a teraz znowu będziemy o nim fantazjować cały dzień...

*** To jeszcze nie  oficjalnych wystąpień piłkarzy Los Blancos. Kiedy nie ratują świata, nie promują Hiszpanii i nie odbierają nagród - przyjmują wizyty od noblisty i prezydenta Izraela - Szymona Peresa. Filmik z tego wydarzenia nadesłała nam CarolinaLeite:

Jose <3 Jego mina <3 <3 Jego kurtka <3 <3 <3

Piłkarze Realu Madryt


*** A skoro już mowa o miłości - kwitnie miłość Kaki i ciężarnej po raz drugi Caroline, których ociekające słodyczą i sielankową aurą zdjęcia podsyła nam Justyna:

Piłkarze Realu Madryt


*** Wiadomo jednak, że tym co nas najbardziej interesuje jest raczej miłość męsko - męska, któej jakże interesujące przejawy wytropiła krolewskalola:

Piłkarze Realu Madryt


Mmmm... mówiłyśy już kiedyś, że chciałybyśmy być ręką Sergio Ramosa?