U boku którego z austriackich skoczków chciałabyś się zestarzeć?

Bo tak się składa, że mamy dziś dla Was mały trailer.

Kolejny prezent od Volksbanku U boku którego z austriackich skoczków chciałabyś się zestarzeć? Gregor Schlierenzauer, Wolfgang Loitzl, Thomas Morgenstern, Martin Koch i Andreas Kofler wcielili się w role Super Dziadków w akcji reklamowej Volksbanku. A wszystko to oczywiście za sprawą najnowszej akcji reklamowej Volksbanku, który w przeszłości tyle nam już przysparzał radości. Zostawmy jednak przeszłość, teraz nadchodzi przyszłość. W najnowszych spotach, panowie wcielają się w rolę Super Dziadków, udzielają wywiadów, których treść jest dla nas zrozumiałe w procencie dochodzącym do trzech, ale nie o to przecież chodzi. A o wybór partnera do wspólnego zestarzenia się, heloł. Z konkursu na wstępie wykluczyłyśmy Gregora Schlierenzauera i Wolfganga Loitzla za oszukiwanie w wywiadzie, a tego drugiego dodatkowo za niepokojące podobieństwo do Piotra Adamczyka. Na placu boju pozostał jeszcze Thomas Morgenstern... Ale nasz ostateczny wybór rozegrał się pomiędzy Martinem Kochem, który ujął nas wczuciem w rolę i podobieństwem do Mozarta oraz Andreasem Koflerem, który ujął nas tym, że jest Andreasem Koflerem. Nie musimy chyba dodawać, kto zwyciężył, prawda? Bo, nie oszukujmy się, Andiego brałybyśmy nawet w takiej charakteryzacji.

A wszystko to oczywiście za sprawą najnowszej akcji reklamowej Volksbanku, który w przeszłości tyle nam już przysparzał radości. Zostawmy jednak przeszłość, teraz nadchodzi przyszłość. W najnowszych spotach, które nadesłała nam Feli, panowie wcielają się w rolę Super Dziadków, udzielają wywiadów, których treść jest dla nas zrozumiałe w procencie dochodzącym do trzech, ale nie o to przecież chodzi. A o wybór partnera do wspólnego zestarzenia się, heloł.

Z konkursu na wstępie wykluczyłyśmy Gregora Schlierenzauera i Wolfganga Loitzla za oszukiwanie w wywiadzie, a tego drugiego dodatkowo za niepokojące podobieństwo do Piotra Adamczyka.

 

 

Na placu boju pozostał jeszcze Thomas Morgenstern:

Ale nasz ostateczny wybór rozegrał się pomiędzy Martinem Kochem, który ujął nas wczuciem w rolę oraz podobieństwem do Mozarta:

Oraz Andreasem Koflerem, który ujął nas tym, że jest Andreasem Koflerem:

Nie musimy chyba dodawać, kto zwyciężył, prawda? Bo, nie oszukujmy się, Andiego brałybyśmy nawet w takiej charakteryzacji.

 

 

I w każdej innej.

ruby blue