Rozgrzewamy się przed Walentynkami: Bojan i Gerard Pique mówią o przyjaźni

Na wypadek, gdybyście chciały się rozpłynąć w leniwe, sobotnie popołudnie.
Bojan może zmienić klub Czy Shakira będzie usychać z tęsknoty? Nie ustają pogłoski o transferze Bojana do Neapolu. Jeśli informacje się potwierdzą przyszłość związku piłkarza z Shakira może stanąć pod znakiem zapytania Bez wątpienia Bojan i Shakira tworzą świetnie dobraną parę. Niestety, ostatnio pojawiają się niepokojące wieści, że przyszłość ich związku jest zagrożona - nie ustają pogłoski o możliwym wytransferowaniu piłkarza z Barcelony (ufff, ledwo przechodzi nam to przez klawiaturę i czujemy nadciągającą histerię). Gdzie? Do końca nie wiadomo - mówi się m.in. o słonecznym Neapolu, i choć gra tam piękny Edinson Cavani, z którym Bojanek niewątpliwie mógłby stworzyć piękny duet, to jednak apelujemy - nie zabijajcie miłości!

A wiadomo, że nic tak nie ułatwia rozpłynięcia się i nadużywania liter 'A' i 'W' jak dobry, długotrwały bromance, któy potrafi przetrwać nawet chwilowe skoki w bok i małe kryzysy. A jeśli jeszcze ten bromance poparty jest słowami, to już w ogóle nic tylko się wzruszać i zachwycać, do czego właśnie zmusił nas mail od NatalieK:


"Wysyłam zdjęcie, które nie jest tylko zdjęciem. Są tam, jakże wspaniałe słowa, jakże wspaniałego Bojana. On i Pique to chyba jedna z najsłodszych rzeczy na świecie. Ja oglądając to zdjęcie i czytając ten tekst, wydaje z siebie długie i przeciągłe "Awwwwwwwwwwwwwwwww"!"


Bojan Krkić i Gerard Pique

Och, Bojan, jak my się dobrze rozumiemy... To nie mógłbyś jeszcze zrobić czegoś z tą Shakirą?

Niestety, co i róż rusz dochodzą nas niepokojące wieści, że przyszłość tego pięknego związku jest zagrożona - nie ustają pogłoski o możliwym wytransferowaniu Bojana ze słonecznej Barcelony (ufff, ledwo nam to przez klawiaturę przechodzi i czujemy trochę nadciągającą histerię), Gdzie? Do końca nie wiadomo - mówi się o jeszcze bardziej słonecznym Neapolu, i choć gra tam piękny Edinson Cavani, z którym nie wątpimy, że Bojanek mógłby stworzyć piękny duet, to jednak apelujemy - nie zabijajcie tej miłości! Nie możecie ich rozdzielić! Nei zostawiajcie Gerarda na pastwę Waka Waki!