Na dobry początek dnia: odrobina reprezentacyjnej radości

Bo nie ma nic lepszego w pochmurny lutowy dzień niż trzepot sztandarów, szeroki uśmiech Davida Silvy, melancholijne oblicze Mesuta, Schweini przebrany za Włocha i zbiorowe, reprezentacyjne cieszynki.

Odrobina reprezentacyjnej radości Messi zaprezentował się przed obiektywami fotoreporterów wspaniale. Środowy festiwal towarzyski meczów reprezentacyjnych nie przyniósł zaskakujących rozstrzygnięć, mamy jednak wrażenie, że było kolorowo i entuzjastycznie. Nie ma nic lepszego w pochmurny lutowy dzień niż trzepot sztandarów, szeroki uśmiech Davida Silvy, melancholijne oblicze Mesuta, Schweini przebrany za Włocha i zbiorowe, reprezentacyjne cieszynki. Środowy festiwal towarzyski meczów reprezentacyjnych nie przyniósł może jakichś zaskakujących rozstrzygnięć, mamy jednak wrażenie, że było kolorowo, entuzjastycznie i wesoło, czyli tak, ja powinno być na meczach towarzyskich. No i Messi zrobił coś, jakby starał się o rolę w 8904. odcinku "Mody na sukces". Messi zaprezentował się przed obiektywami fotoreporterów wspaniale. Widać, że wie, co zrobić, aby przykuć ich uwagę. Wystarczy, aby przeczesał zmierzwione włosy, a już wzbudza zainteresowanie łowców fotografii. Czy może tym razem była to pani fotograf? Ridge Forester może się w każdym razie schować.

Środowy festiwal towarzyski meczów reprezentacyjnych nie przyniósł może jakichś zaskakujących rozstrzygnięć, mamy jednak wrażenie, że było kolorowo, entuzjastycznie i wesoło, czyli tak, ja powinno być na meczach towarzyskich. No i Messi zrobił coś, jakby starał się o rolę w 8904. odcinku "Mody na sukces"


Ridge Forester może się schować.